Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapest Vs Miskolc fizetések?

Budapest Vs Miskolc fizetések?

Figyelt kérdés
Még nincs tapasztalatom, de ahogy látom a hírdetéseket, és hallom másoktól, ég és föld különbség van a kettő között . Én Miskolcon lakok , itt az ember elvan ájulva nettó 200 ezertől is, viszont Pesti ismerősök azt mondják rá hogy nagyon kevés. Mi az igazság?

2021. szept. 15. 00:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát, aki el van ájulva 200-tól, az azért Miskolcon is a szegényebbek közé tartozhat (kivéve, ha állami szféra, mert az nagyon alulfizetett mindenhol).
2021. szept. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem ismerek olyan embert Miskolcon, aki elájulna egy 200 ezres fizetéstől. Mégis milyen körökben mozogsz te?
2021. szept. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

2-es: Te milyen körökben mozogsz?


Ajánlom figyelmedbe:


[link]

Fix alapbér: br. 200.000 Ft


[link]

Fix alapbér: br. 191.650 Ft



Aztán gondolkodj el!

2021. szept. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Érettségim, jogsim van. Miskolcon az összes állás amit találtam , és megfelelő lennék, egyik sem éri el a nettó 200 at
2021. szept. 15. 03:30
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Ez volt Miskolcon a Bosch amit fentebb linkeltem. Kérdező szerintem ne is Budapesttel hasonlítsd össze a béreket, hanem pl. Győrrel. 12 órás 4 műszakos rendért Miskolcon keresel jó esetben nettó 200-220 ezreket pótlékokkal, túlórákkal, Győrben ugyanez nettó 300-350 ezer forint. Ahol én dolgozok nettó 450-550 között keresni meg 4 műszakban 12 órában, azaz havonta 2,5x annyi a nettó bérem, mint Miskolcon lenne.
2021. szept. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

#3: Bosch 80%-a képzetlen cigány és a legtöbb még csak nem is miskolci. Ne ez legyen már a viszonyítási alap. Ezért kérdem, hogy milyen körökben mozog.


Győriként pláne nem értem miért okoskodsz, ha egyszer nem is itt laksz.

2021. szept. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

6: Hű te aztán tele vagy IQ-val látom...


Nem teljesen mindegy kik dolgoznak ott? Miskolcon van a gyár, nem? Milyen körökben mozogna szerinted...Érettségivel és jogsival gondolhatod. Az, hogy én győriként mit okoskodok az ne legyen a problémád! Főleg, mert nem is Győrben dolgozok és nem is vagyok győri. Te meg gondolom nem vagy budapesti, akkor mi a fenének válaszolsz a kérdésre? Mellesleg az összehasonlítást a kérdezőnek írtam és nem neked bájgúnár! Na csá.

2021. szept. 15. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Beszarok, hogy az IQ-val jössz. Kettőnk közül nem én végzek droidmunkát napi 12 órában. A kérdező sehol nem írta a kérdésben, hogy csak érettségije van. Azt utána írta. Aki ért is valamihez az Miskolcon se nettó 200-at keres (kivéve a közszférában) és főleg nem ájulna el ekkora fizetéstől. Rengeteg embert ismerek, akik sima szakmunkával ennél jelentősen többet keresnek. A másik út a diploma, na ők szintén sokkal többet keresnek(pl. az említett Bosch-ban). Csak hát, aki képzetlen, az valószínűleg képzetlen emberekkel van körülvéve és nem látja, hogy lehet nettó 200-nál jobban is keresni.
2021. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
Jó nagyképű vagy.
2021. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Értelmetlen összehasonlítani őket...
2021. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!