Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 17 évesen suli mellett diákmunka?

17 évesen suli mellett diákmunka?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Először is elnézést kérek, ha rossz kategóriában van a kérdés. 17 éves fiú vagyok, Mátészalkán illetve környékén keresnék iskola mellett diákmunkát. Amit főképp tudni kell rólam, hogy kommunikatív vagyok, koromhoz képest érettnek gondolom magam. Munka területén is jártas vagyok, nyilván nem mindenben, de a kellő betanítás után, végezném a dolgom. Ha valaki volt már hasonló helyzetben, és tudott magának munkát szerezni akkor szívesen meghallgatnám, hogy hogyan csinálta. A trollok lehetőleg hanyagolják a válaszadást, és az esetleges helyesírási hibákért elnézést kérek.

2021. szept. 19. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Rossz helyen keresed, ez itt nem az iskolaszövetkezetek honlapja
2021. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
12:15 tisztában vagyok vele, de úgy gondolom ezen az oldalon segítséget is lehet kérni. Illetve, ha már felhoztad az iskolaszövetkezetet, igen próbáltam. Hamarabb kellett volna részleteznem, mielőtt valaki ebbe is beleköt:)
2021. szept. 19. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Akkor átfogalmazom, mert nem érted: diákmunkát CSAK iskolaszövetkezeten keresztül lehet vállalni.
2021. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Diákmunkát csak diákszövetkezeten keresztül vállalhatsz, bárhol máshol fölösleges utána érdeklődni.
2021. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!