Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az MNB-nél dolgozik egyáltalán...

Az MNB-nél dolgozik egyáltalán valaki a HR részlegen?

Figyelt kérdés

Nemrég jelentkeztem a Nemzeti Bankoz egy pozícióra és majdnem egy évvel ezelőtt szintén egy másikra, az gyakornoki volt, a mostani főállású. Belépve a karrieroldalra az egy évvel ezelőtti jelentkezésemnél is még mindig azt írják, hogy "folyamatban".

Nem lepődök meg ha nem vesznek fel, mert biztos hatalmas követelményeknek kell megfelelni és ha 2 héten belül nem keresnek, akkor az már offos, de még egy sablon elutasító email üzenetre sem telik ki tőlük? Vagy legalább, hogy a pályázói státuszomat frissítsék egy idő után?

Ekkora lenne a túljelentkezés, hogy nincs kapacitás ezekre a dolgokra?



2021. szept. 19. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Elárulok egy titkot.


Az állami munkahely hírdetések 99,9%-ára már eleve megvan az ember.

Csak azért kell nyilvánosan hírdetni, mert előírja a törvény.

2021. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Ne viccelj már, állami céghez csak a lúzerek jelentkeznek, ott Orbán csókosokon kívül másnak nem terem babér.
2021. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az vagyok, sok lehetőségem nem nagyon van munka nélkül.
2021. szept. 19. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

3.ra.


Sereg?

2021. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy jól működő rendszerben úgy nézne ki, hogy ha lezárnak a karrier portálon egy pozíciót, akkor az automatikusan lezárja az összes folyamatban lévő jelentkezést, amiről egy e-mail is megy mindenkinek. De el tudom képzelni, hogy sokszor nem veszik a fáradtságot amint már megvan az ember, hogy párat kattintsanak a rendszerben. Én is kapok fél-1 éves jelentkezésekről néha visszautasítást, gondolom ilyenkor szánják rá magukat hogy kipucoljak a rendszert.
2021. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!