Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova tudok fordulni ha már...

Hova tudok fordulni ha már arra sincs pénzem, hogy munkába járjak?

Figyelt kérdés
Az előző munkahelyem be csődölt. Szinte semmi pénzt nem kaptam utána. 1 évig nem tudtam elhelyezkedni se. Szerencsére egy hete lett munkám, de 40-km-re vagyok tőle ahova vonat kéne. Nem tudok egy jegyet se megvenni és nincs kitől kölcsön kérnem se. A fizetés amit meg majd kapni fogok most még nagyon kevés lesz 8.-án. Mit lehet tenni ilyenkor? Egy kis irodánál vagyok adminisztrátor most. Nem tudják a munkába járást fedezni. Kolléga se megy az én részemről. Az ételekről már nem is beszélek. 2 hete kis konzerveket eszek amiket még a pandémia alatt vettem, de fogyóban vannak. A lakhatásom egy kis saját garzon aminek a kövi havi rezsijét se tudom hogyan fogom fizetni.
2021. szept. 26. 22:46
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Volt 2 kisebb arany ékszerem azt is zálogba raktam. Hirdettem neten néhány eladható dolgot hátha valami jön belőle
2021. szept. 26. 22:47
 2/26 anonim ***** válasza:
25%
Add el a gépet, amin ezt pötyögted.
2021. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Biciklizni egészséges.
2021. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
önkormányzat vagy írj a viktornak
2021. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Kerj segitseget (azaz ird le ugyanezt) a helyi Facebook csoportban. Ott kaphatsz hasznalhatobb otleteket, mint itt.
2021. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
31%
Nincs penzed munkaba jarni, de internet elofizetesre es eszkozre, amin netezel van?
2021. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%
Távol álljon tőlem hogy erre buzdítsak bárkit is, de a munkába járás, étel, rezsi közül a rezsi egyedül az, amivel lehet csúszni pár hónapot komolyabb következmények nélkül.
2021. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom hol laksz de postára mindig keresnek embert akár szálláslehetőséggel is és egyből eltudsz helyezkedni. A posta logisztikai központban csomagszortirozo munkakörben mondjuk.
2021. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nagykátán élek és pestre kéne bejárnom. Nem a munka a gond. Az jól fizet viszonylag és 8 órás. Kb 2 hónap múlva talpra tudnék teljesen állni. Most ugye 8.-án kapnék kb 30-40-et. Ebből a fontos rezsit és valamennyi ételt tudok venni remélhetőleg. Internetem digi netes. 1000 ft per hó de azt is ki kapcsolják kövi hónapban valszeg. Telefonomért semmit nem adnának. 4 éves kis olcsó telefon volt akkor is
2021. szept. 27. 00:29
 10/26 kapo1588 ***** válasza:
30%

Nem szoktam erre buzdítani, de a vonaton blicceles?

Vagy valami 100 ezer huf értékű athidalo kölcsön?

2021. szept. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!