Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen másodállást vállalhatné...

Milyen másodállást vállalhatnék ha konkrétan nem értek semmihez?

Figyelt kérdés
HR területen dolgozom, de ezt nem tudom csinálni részmunkaidőben, nem hasznosítható sehogy. Máshoz viszont nem értek, gondolom szellemi munkakörbe nem fognak alkalmazni esténként… 7-16ig vagyok a munkahelyen, ez után kellene valami, de nem találok sajnos, a bérem viszont kevés ahhoz, hogy egyedül el tudjak otthonról költözni. Valami tippet esetleg elfogadnék, hogy hol érdemes keresgélni vagy bármi otthon végezhető (mondjuk ezt kétlem) érdekelne. Lány vagyok, Fehérváron élek

2021. szept. 28. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Azt már akkor sejtettük, hogy nem értesz semmihez, amikor leírtad, hogy hr-es vagy. Amúgy otthonról végezhető munkák közül ami egész jól tud fizetni az az onlyfans, chaturbate és társaik. Nagy befektetés nem kell hozzá és bármikor csinálhatod.
2021. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
vicces vagy 😀 amúgy meg a fans már tiltja az erotikus tartalmat nagy bánatomra így keresnem kell valami mást…
2021. szept. 28. 14:14
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Kisebb cégek, irodák alkalmaznak HR-est részmunkaidőben is. Én bepróbálkoznék pár 20-40 fős cégnél, heti X óra vállalással. A kötött munkaidőd miatt persze kicsit hátrányban leszel, mert valószínűleg a cégnek is jobb ha teljes napot vállalsz, de pár e-mailt, telefont megér a dolog.
2021. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Tévedsz kérdező, az OF nem tiltja az erotikus tartalmakat. Felröppent a dolog, hogy tiltani fogja, de nagyjából egy hét után meghátráltak, rájöttek, hogy lehúzhatják a rolót, ha ez így lenne :D Szóval regisztrálj csak nyugodtan ;)
2021. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4

nem gondoltam, hogy egy szakértő vagy. Ha előfizetsz regisztrálok 😜

2021. szept. 28. 15:13
 6/15 anonim ***** válasza:

Dobd a linkedet, előfizetek szívesen, ha ezen múlik :)

Amúgy nem vagyok szakértő, csak vannak ügyfeleim, akik OF-fel foglalkoznak és meséltek azért folyamatosan :)

2021. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha hr-s vagy akkor részmunkaidőben lehetsz fejvadász, ahol teljesítmény fizetés van. Tudod ilyen LinkedIn-en spammolos típus.
2021. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Ne mellékállást keress, hanem értelmesen fizető főállást. Ha az nem megy, akkor a HRt is lehúzhatod a “mihez értek” listáról.
2021. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Takarítás, bébiszitter
2021. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Meki
2021. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!