Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Big4-hoz hasonló cégekről...

Big4-hoz hasonló cégekről vélemény?

Figyelt kérdés

Vannak a big4-ok amik a pénzügyi tanácsadók, Deloitte, eY, KPMG, PwC. Lehet itt olvasni bőven illetve hallani dolgokról.

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy olyan cégekről, mint a CBRE, Cushman & Wakefield, JLL mennyire hasonlítanak a big4-ra? Ugyan úgy tanácsadók csak ingatlanfejlesztésben és mérnöki szolgáltatásban ahogyan olvastam de valakinek van a cégekről tapasztalata, hogy milyen? Úgy tudom a big4-k néha dolgoznak együtt a fenti három egyikével.



2021. okt. 2. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Ezek jó, cégek lehet fejlődni.
2021. okt. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
A McKinsey a csúcs. Ha oda be tudsz kerülni, akkor nyertél.
2021. okt. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Akkor lényegében ahhoz a 3-hoz bekerülni, fejlődni és dolgozni jó dolog.

Munkakörülmények vajon olyanok, mint amit a big4-nál írnak itt az oldalon a heti 60 órákkal és a másnapi prezentánciók összerakásáról?

2021. okt. 3. 08:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már big4-nél sem ennyire veszélyes a helyzet, mint amit a városi legendàk sugallnak. Többi ilyen tanácsadó cèg sem veszélyes. Rájöttek mindenhol, hogy az ilyen szintű terhelésnek nincs értelme, mert csak a teljesítmény romlik. Ezzel nem azt mondtam hogy nincs olyan aki így dolgozik néha (60) óra, vagy esetleg hétvégén is kell, de nem ez az átlag egyáltalàn.
2021. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
#2 erdekel miert lett lepontozva.
2021. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, a közeljövőben a fenti 3 cég egyikében fogok kezdeni és nagyon várom, mert az interjúk is nagyon jók voltak illetve a feladatok amiket hallottam. Remélem simán bele tudok rázódni egy ilyen multinacionális környezetbe és menni fog a munka. 😊
2021. okt. 3. 19:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok :) Szép teljesítmény már bekerülni is. Megkérdezhetem hol végeztél?
2021. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, Pécsett gépészként végeztem viszont már van kis tapasztalatom a munkakörbe amibe megyek és a szakmai részek is nagyon tetszettek. Számít az iskola vagy inkább a tapasztalat? (a tapasztalatot néztem, hogy jobban számít nekik)

Konkrétan csillogó szemekkel nézek erre az új munkahelyre! 😊 Amúgy nehéz ezekre a helyekre bekerülni? Akár big4 akár a fenti 3?

2021. okt. 3. 21:12
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"Értem, a közeljövőben a fenti 3 cég egyikében fogok kezdeni"


Aztán:


"Amúgy nehéz ezekre a helyekre bekerülni?"


Kamu diló. 🤣

2021. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Általánosságban kérdeztem rá mielőtt azt hinnéd, hogy két totál egymást kiütő mondat lenne. 3 körös interjú volt és azon vagyok túl, kevesebb, mint 1 hónap múlva kezdek a cégnél.
2021. okt. 21. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!