Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen másodállást tudnék...

Milyen másodállást tudnék vállalni a főállású munkám mellett? 24/F

Figyelt kérdés

Jelenleg tervezőmérnökként dolgozom Szigetszentmiklóson és csinálom a mesterképzést az egyetemen.

Sajnos nem vagyok elégedett a fizetésemmel, nem azért mert kevés csak szeretnék többet utazni és fenntartani az általam elvárt életszínvonalat.


Mit gondoltok hol tudnék keresgélni? Milyen munkákat tudnátok ajánlani ötletképpen? :D


Előre is köszönöm a segítségetek!



2021. okt. 4. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Eljött az ideje, hogy munkahelyet válts kétszeres fizetésért.
2021. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van bármilyen (akár a főállásoddal kapcsolatos) szakmai végzettséged?

Egyébként Budapesten lehet Lime rollereket gyűjteni. Egy furgonnal kimész a városba, egy applikáció segítségével összeszeded a lemerült rollereket, visszaviszed a bázisra, onnan pedig a már feltöltötteket kihelyezed. 1-200 eft-ot meg lehet vele keresni munkaidő után (célszerű az esti vagy hajnali órákban a forgalom miatt).

2021. okt. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mesélsz erről? Mi alapján fizetnek roller begyűjtőnek?
2021. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak nem ragaszkodsz bizonyos szakmai attribútumok miatt a cégedhez, én is először a váltást gondolnám át, könnyen lehet hogy 1-2 hónap alatt találsz majd egy új helyet ami 15-20%-al többet fizet.

Nem kell holnap fölmondanod, arra gondolok hogy adjál be 8-10-20 helyre pályázatot,bratyizz a HR-es kislánnyal az előszűrésen, menj el az interjúkra, és mondj be fapofával egy 20%-al nagyobb sávot.


Ami az extra munkát illeti, ez szerintem sokban függ a személyiségedtől is. Én például nagyon szeretem a fizikai munkát egy bizonyos fokig. Pont pár napja mondtam a páromnak, hogy ha olyan helyzetbe kerülnénk, én elmennék kertépítőnek vagy költöztetőnek, ha jól tudom, mindkettőt lehet hétvégén csinálni.


Ha már úgy is mérnök vagy, és van türelmed a tanításhoz, esetleg matekból, fizikából korrepetálhatnál középsulis szintig.


Szigetszentmiklós agglomeráció, biztos van fizetőképes kereslet mindenre.

2021. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!