Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet kitörni ebből az...

Hogyan lehet kitörni ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés

Tehát, egy darab munkahely nincs ezen a nyomorult környéken (Borsod/Szabolcs), egy anglisztika diplomával nem hiszem hogy sokra mennék majd két év múlva. Logikus, hogy valahová el kellene költözni, de mégis miből? A pénzhez munka kell, de az itt nincs, a buszjáratok sem kedveznek ha kicsit távolabb akarok menni, ezt tapasztaltam.


Mások ezt hogy tudják megoldani? Csak én lennék ilyen szerencsétlen életképtelen?



2021. okt. 5. 11:44
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Akkor psichologus + karrier tanacsado
2021. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Így viszont kedves kérdező, nincs kiút, ilyen hozzáálással.
2021. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
A pszichológus megint csak egy másik probléma, a magánhoz megint csak pénz kell, az ingyenes, ami helyileg van meg nem jó szakember.
2021. okt. 5. 12:15
 14/47 anonim ***** válasza:
65%
Ha a gyermekem ilyen lenne mint te akkor nem lenne...
2021. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Politikai pályán lenne érdemes elgondolkodnod mert olyan kifogásgenerátor van beléd építve gyárilag, ami azért nem mindennapi.
2021. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj 14-es, hogy az átlag, valóban ilyen.


Szar szülők és szar közoktatás miatt.

2021. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem ott jársz egyetemre.

Ahol jársz, ott szépen beköltözöl kollégiumba, kiépíted az életed, szerzel munkát. Szépen félreteszel pénzt a keresetedből, ill. felveheted a diákhitelt és azt (is) félreteheted.

Vagy elmész egy gyárba, ahol van ingyen szállás, sok helyen még kaját is adnak, ehhez elég nyóc osztály, pár hónap alatt simán összeraksz annyit, amiből már akármilyen albérletre telik.

Ehhez nem kell különösebben életképesnek lenni.


Jaaaa várj, persze most jönnek a kifogások, így tudom ajánlani a mamahotel életpálya modellt: 50 éves korodig otthon laksz anyuval, akkor anyu meghal, te meg öngyilkos leszel

2021. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Szerintem anyám meg én is meg fogunk hamarabb halni, de köszönöm a segítséget azért.
2021. okt. 5. 13:00
 19/47 A kérdező kommentje:
Van itt ez az öntöde, elmennék oda, ha más tényleg nincs, de pont a szüleim nem engedik. Igen, kifogás, tudom, nem is folytatom.
2021. okt. 5. 13:01
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem számít mit mondunk, mindenre lesz kifogás.
2021. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!