Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet kitörni ebből az...

Hogyan lehet kitörni ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés

Tehát, egy darab munkahely nincs ezen a nyomorult környéken (Borsod/Szabolcs), egy anglisztika diplomával nem hiszem hogy sokra mennék majd két év múlva. Logikus, hogy valahová el kellene költözni, de mégis miből? A pénzhez munka kell, de az itt nincs, a buszjáratok sem kedveznek ha kicsit távolabb akarok menni, ezt tapasztaltam.


Mások ezt hogy tudják megoldani? Csak én lennék ilyen szerencsétlen életképtelen?



2021. okt. 5. 11:44
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
88%
Csak két éves az az egyetemi képzés? Hmmm
2021. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Akkor három, ezt már nem számítottam bele, de azért ilyeneken ne akadjunk már fenn.
2021. okt. 5. 13:49
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
akkor még otthagyhatod és csinálhatsz valami hasznosat is
2021. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

Anglisztika diplomával tök felesleges költözni, mert sehol nincs vele minkalehetőség


Esetleg valami ssc vagy meki

2021. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Hát, a legközelebbi McDonalds is 60 kilométerre van, így költözni mindenképp kell.
2021. okt. 5. 14:41
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
tudom bunkó vagyok, de szabolcsban meg borsodban én se maradnék. én nógrádból menekültem
2021. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
89%

Anglisztika szakos vagy, tehát közel anyanyelvi szinten kommunikálsz írásban és beszédben is angolul. A multiknál mindig keresnek ilyen embert, mellesleg pont most nem kell bejárni az irodába, tudsz otthonról is dolgozni, és hidd el, nem minimálbért kapnak ezek az emberek.

Nem a levegőbe beszélek, gyógyszeripari cégnél dolgozom távmunkában, átlag feletti fizetésért plusz bónuszok egyetlen anglisztika szakos alapdiplomával.

Nem a bölcsészdiplomával van baj, hanem a hozzáállásoddal.

2021. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
86%
Angol tanítás skype-on keresztül ? Igény van bőven, idővel annyit keresel hogy ott a faluban csak az építőiparos romák lesznek feletted.
2021. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
8%
2021. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

Én is anglisztikán végeztem, Budapesten dolgozok, mert csak itt találtam igazán igényt erre. Sok olyan multi van, ahol munkanyelv az angol. Vidéken szerintem felejtős, kivéve ha van olyan ismerősöd, aki bevisz valahova....(fun fact, a munkatársaim között van más anglisztikás is)

37-es jót mondott.

2021. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!