Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A versenyképes fizetés mégis...

A versenyképes fizetés mégis mennyit takar?

Figyelt kérdés
Nettó 300?
2021. okt. 6. 19:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
21%
Hat nekem olyan brutto 2 millanal kezdodik.
2021. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Hát attól függ, milyen területen, milyen pozícióban, hány év tapasztalattal... A nettó 300 egy szoftverfejlesztőnek 10 év tapasztalattal, középvezetői pozícióban aligha nevezhető versenyképes fizetésnek, de egy kezdő ügyfélszolgálatos dolgozónak valami multinál már számíthat annak.
2021. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Azt hogy adnak annyit amennyit a konkurencia is. Ha ez 130ezer Ft akkor annyi.
2021. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Szóval ízlelgessük kicsit ezt a dolgot. Versenyképes fizetés. Az én értelmezésemben ez azt jelenti, hogy ha megversenyeztetnék azt az összeget a konkurens munkáltatókkal, akkor hasonló, mint amit a konkurensnek is adnak, esetleg kicsit több.
2021. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Nálam 1,2-1,5M, de nyilván más körökben mozgunk
2021. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

HR bullshit arra, hogy ha keveset kérsz, annyit kapsz, ha sokat, akkor még annyit, amennyit a konkurencia is ad. L


Nálam a versenyképes olyan bruttó 1 milliót jelent.

2021. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

5-ös: De nyilván más körökben mozgunk? És te azt honnan tudod? És ha a kérdező különb nálad? A stílusodból ítélve valószínű. És szerinted mennyiben segítette ez a kérdezőt? Azért jól esett itt fényezni magad?

A versenyképes fizetés az azt jelenti, hogyha átmész a konkurens céghez ott sem adnak többet, elvileg. Gyakorlatilag meg ezt nehéz belőni, én már voltam olyan állásinterjún, ahol a minimálbérre ráajánlott 10.000 Ft-ot, és nagyon büszke volt magára a munkáltató. Ez nagyjából nem jelent semmit sem, nem kézzelfogható.

2021. okt. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%
7, a kérdező nyilván más körökben mozog, mint én, ha neki versenyképes nettó 300k, az én szakmámban annyiért junior dolgozik, ennyi, minden mást már te költöttél hozzá
2021. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Túl kevés az infó. Nekem a duplája sem versenyképes. Valakinek meg lehet, hogy az. Amúgy ezt nagyjából mindenhova odaírják. Semmit se jelent.
2021. okt. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%
Akik lepontozzak a millios fizukat, szimplan prolik, nem kell foglalkozni veluk.
2021. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!