Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ingatlanos...Balatonnál?

Baltaarcúu kérdése:

Ingatlanos...Balatonnál?

Figyelt kérdés
Igen sok ingatlan iroda van a Balatonnál.Hogy élnek meg ebből ott?

okt. 6. 19:26
1 2
 1/13 anonim válasza:

Csak én nem értem a kérdést?

Ingatlanos. Balatonnál. Oké? Hogy élnek meg? Ingatlanozásból? Kicsit több infót mondj kérlek. Ugye nem hiszed el ezt a minden a nereseké dumát? Ott veszel házat ahol akarsz, MINDEN balatoni ház a tiéd lehet. Ehhez az kell, hogy 1: legyen rá pénzed 2: eladó legyen. Lehet, hogy marika néni nem akarja eladni. A mi szomszédunk viszont igen :)

okt. 6. 19:32
 2/13 anonim válasza:

[link]

4709 hírdetés. Te sem gondolod komolyan :D Vagy lehet csak oda vágyik a kérdező és szapulni akar másokat. Egyetértek 1-es el.

okt. 6. 19:36
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Van benne tőke,mert gondolj bele:

-Vesz 3 házat,ami műszakilag (Pl csővek,berendezés stb stb) jók.

-Kicsit vagy nagyon fél pattinja.

-Aztán meg eladja az többszörösért.

Vegyük az példát:

Mondjuk Pista bá Balaton kecóját el akarja adni,és ügyelt az hàzra mint az szeme fényére,és Pl:Kicsit hibás az csővek.

Jön az ilyen ingatlan ügynök ês fenaján egy összeget(10 millióért), mert nincs aki megvegye,és Pista bá eladja.

Ingatlan ügynöknek úgyis van pénze,és ki másolja az házát,felújítja az csőveket az házban,és padlót felújítja stb.

És ingatlan ügynök +5 milliót tett az házra,és együtt 15 nullát költött az házra.

És eladja 23 millióért,mert van 20 éves az ház, plusz újítva van,és úgyis az kertvárosban van.

És kb ennyi az történet

okt. 6. 19:47
 4/13 anonim válasza:
Az égvilágon semmiben nem különbözik egy balatoni ház egy másik környéken lévő háztól. Miben különbözne? Ingatlanos ugyanúgy foglalkozik vele, mint másikkal. Van ház 5m Ft-ért és van 500m Ft-ért is. az ingatlanos érdekelt mindkettőben. Balcsin is van 10-20 millás ház és van 100-200 millás ház is. Van aki megteheti van aki nem. Mármint ingatlanos. Aki megteheti az lecsap rá és árulja. Aztán majd megveszik.
okt. 6. 19:50
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
De, különbözik, ugyanis a házak jelentős részét nem lakják, hanem nyaralási célból vannak. Épp ezért sok az ügynök, mert aki pl. budapesti, az nem jár le minden vevőnek mutatni az eladó ingatlant.
okt. 6. 20:03
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az!Milyen gyakran adogatnak el házakat?És a pár százalékból él hónapokon át?Vagy hogy megy ez?
okt. 7. 20:10
 7/13 anonim válasza:

6: Elég gyakran. Nem az ingyenélő proli vesz ott házat aki elvárja, hogy az állam eltartsa, hanem sokszor az anyagi elit teteje. Mint írtam százmilliós tételekről beszélünk javarészt 20-30 éves házakkal. Mindig lesz rá vevő. Ha a marketplace-en ltász egy ingatlanos hirdetést 160 milliós házra és sorra röhögik ki az azért van, mert savanyú a szőlő sokaknak és nem tudják értékelni. De ez részletkérdés. 5-ösnek nicns igaza, nagyon sokan laknak ott.

Vannak lepukkant házak és vannak elég jók is. Van ott nyaralóm, sőt kettő is, mégsem vagyok milliárdos. Hidd el ugyanúgy megy az ingatlan biznisz, mint bárhol máshol.

Abban meg 1-esnek tökéletesen igaza van, hogy ez a NER duma csak kitaláció. Figyelj, volt amikor több évig balatonon éltem, hát képzeld semmi nem a nereseké. Bárki megveheti, bárki elmehet strandolni, bárki csinálhat bármit :D én is odamentem és megvettem egy házat. Ilyen egyszerű. Persze itt van az, hogy szállodát építenek. Anno amikor a flamingó szálloda épült balatonfüreden konkrétan elvette az állam az ott lévő házakat a tulajdonosaiktól, ledózeroltatta és szállodát épített rá valaki. Namost ilyen már nem történhet meg. Ami a te tulajdonod nem vehetik el, szóval szálloda sem lesz a te telkeden.

okt. 8. 13:54
 8/13 anonim válasza:

azt is hozzátenném, hogy amit 3-mas írt az teljesen jó. Pont így működik. Sokan veszik pukkasztásnak, hogy átépített szétgányolt házat sóznak el arra aki tehetős, de közben csomó ház eredeti állapotban van (akár 80 éves) és iszonyú sokat ér. Egy ingatlanosnak az megéri. Tegyük föl egy ház ára 300m Ft. abból ha csak 1%-ot is kap az 3m Ft. havonta elad egy ilyen házat 3m Ft-ot keres. azért az nem kevés ;) de számolhatunk 3 hónappal is. 3 havonta elad egy házat, az havi 1 milla. és semmit nem dolgozott.

7-es voltam ;)

okt. 8. 14:00
 9/13 A kérdező kommentje:
B.szarok...
okt. 8. 17:10
 10/13 A kérdező kommentje:

De azért nem lehet könnyű ingatlanhoz jutnia egy ingatlanosnak nem?Sokan próbálnak ingatlanos nélkül eladni.?

Miért nem megy el a fél ország ingatlanosnak ha ennyire megéri?😄

okt. 8. 17:14
1 2

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!