Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ingatlanos...Balatonnál?

Baltaarcúu kérdése:

Ingatlanos...Balatonnál?

Figyelt kérdés
Igen sok ingatlan iroda van a Balatonnál.Hogy élnek meg ebből ott?

2021. okt. 6. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, mert az emberek 95%-a ki nem állhatja őket, a legtöbb ember szerint (velem együtt) nem is rendes szakma, csak kóklerkedés az egész.
2021. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Mert kb eladhatatlan. Hol hirdeti meg? Bivalyb*sznád és környéke adok veszek fb csoport 1200 taggal? ugyanmár. Ahhoz, hogy ingatlanos hirdetési oldalon hirdess meg sok lóvé kell ami sokaknak nem éri meg. De most gondolj bele. ha lenne egy több száz milla értékű ingatlanod nem mindegy, hogy adsz egy ingatlanosnak 1-2 millát belőle, hogy adja el neked? naugye. Nyílván azok a gazdaok 99%-a nem úgy jutott el odáig, hogy 1-2 millát kidobjon, de azért akadnak olyan esetek akik ehhez szoktak hozzá.


Az egyik nyaralómat ingatlanostól vettem. Kerestem, találtam, kifizettem, enyém- Nem fog éhenhalni belőle, de ferrarit sem fog venni az tuti. A másikat meg szokásos szomszédokhoz becsöngetünk és kérdezősködünk módon vettem. Ilyen egyszerű. De ez csak részletkérdés. Nem minden ingatlanos keres jól. Sőt. ritka a jól menő.

2021. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő!Reálisan hangzik,amit írtál.
2021. okt. 10. 10:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!