Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki jelentkezett már a...

Valaki jelentkezett már a Wizzair -hez mint légiutas kísérő?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem az egyetemet, de úgy érzem nem nekem való. Mindig is nagy álmom volt, hogy stewardessként dolgozhassak. Imádom utazni, de sajnos soha nem lenne rá pénzem, hogy olyan helyekre eljuthassak, mint így. Dolgoznék és utaznék is egyszerre.

Aki jelentkezett már így a Wizzair-hez tudna mesélni nekem hogy milyen? Megéri?

Mi kell ahhoz hogy jelentkezhessek?

Egyébként van érettségim, angolból nyelvvizsgám, meg egy nagyon alap szinten tudok németül is. Sajnos munkatapasztalatom nem nagyon van, de szeretem a kihívásokat.

Aki volt már és be került, hogy zajlik a betanítási idő? Milyen szempontoknak kel megfelelni? Nagyon nagy baj ha nem Budapesten élek?

20/L



2021. okt. 12. 19:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja a betanulás az pedig úgy néz ki (ez még neki is tart), hogy egy tapasztalt csapattal repülsz plusz egy főként és megfigyelsz, kérdezel, na meg persze csinálod is, amit rád osztanak, mert nincs sok ilyen járat, hamar elkezdesz önállóan, egy csapat részeként dolgozni.
2021. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm nemrég került be és kezdett a WizzAirnél. Jelenleg magyarországi bázisra nem is vesznek fel, ő pl Larnaka (Ciprus) és valami lengyel város közül választhatott, hogy hova akar menni. Amit mások itt már írtak, hogy nem ezzel fogod bejárni a világot, az is igaz. A legtöbb járatot úgy üzemeltetik, hogy reggel kimegy a gép, a célvárosban kiszállnak az utasok, megtankolják, és már jönnek is haza egy újabb halom utassal. Mivel a WizzAir nem repül tengeren túlra, így nem nagyon vannak "ottalvós" utak.


Emirates-el kapcsolatban van kismillió videó youtube-on jelenlegi/volt utaskísérőktől akik elmondják feketén-fehéren a jó és rossz oldalát is a munkának. Utazni náluk több helyre lehet, jobb a fizetés, és mivel a szállást biztosítják Dubaiban, elég jól lehet vele félretenni. Viszont a beosztás nagyon kemény, a sok hosszú távú, tengeren túli út miatt a biológiai órád van, hogy teljesen megbolondul, össze-vissza alszol. Dubaiban mindenféle szabályok vannak a biztosított lakásban, pl nem tarthatsz otthon alkoholt csak külön engedéllyel, nem fogadhatsz vendéget hajnali 1 után, ha család meglátogatna arra is külön engedélyt kell kérni, stb.

2021. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!