Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Junior teszternek mennyi...

Junior teszternek mennyi lehet a bérigénye? (Telekommunikációs cégnél, Jira, SQL, ISTQB, HP Quality Center ismeretekkel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy junior teszternek mennyi lehet a bérigénye? Nyilván nem bruttó 600-ra gondoltam, de ha valakinek van ötlete/tapasztalat/ismerőse, akkor előre is köszönöm. ^_^ br. 450K reális lehet?


2021. okt. 13. 01:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%

Pedig nyugodtan kérj bruttó 500-600-at nagyon elszálltak az árak. 450-nel kevesebbet meg aztán végképp semmiképpen!


Nyilván nagyban függ ez attól, hogy mennyire gyorsan kell a munka azaz a pénz.


A terület kicsit más, de a munkabér kapcsán azt tudom mondani, hogy legutóbb volt ahol hű de soknak gondolták az interjún bekért fizetési igényt, másik cég meg aztán lazán megadta.


Szóval ha egy helyen azt mondják vagy éreztetik, hogy túl sokat kérsz nem kell rögtön elhinni. Nekik sok, más cég pedig megadja.

2021. okt. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

"Szóval ha egy helyen azt mondják vagy éreztetik, hogy túl sokat kérsz nem kell rögtön elhinni. Nekik sok, más cég pedig megadja."


A fizetést nem csak a dolgozó képességei, tudása, tapasztalata, végzettsége alapján adják meg, hanem a munka alapján is. Nincs két egyforma munka, akkor sem ha papíron ugyanaz a munkakör. Valószínűleg az adott munka a te esetedben is olyan volt, ami nem használta volna ki teljesen a képességeidet, és ezért az adott munkára valóban reális volt az általuk gondolt bérsáv. Tehát nem meglepő, hogy keveset ajánlanak, ha olyan munkára jelentkezel, amihez túlképzett vagy. És itt a túlképzettet nem szigorúan az iskolarendszerű végzettségre értem (hiszen az általában egyértelműen adott egy munkánál) de valószínűleg a jobban fizető állás elnyeréséhez szükség volt olyan képességekre, amikre az elsőhöz nem.

2021. okt. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"de valószínűleg a jobban fizető állás elnyeréséhez szükség volt olyan képességekre, amikre az elsőhöz nem."


Nem igazán. Ugyanolyan ágazat mindkettő, hasonló terület. Nagy tapasztalatom se volt.

2021. okt. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%

Én bruttó 380-at javasolnék. Juniornak.

És nem, nem kevés. Mind a multi, mind egy informatikai zrt sem fizet többet kezdőnek.

2021. okt. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#4: ez igaz volt pár éve, de nagyon durván felszaladtak a fizetések.


Illetve nagy kérdés a munkakörülmények is. Lébecolós, nagyrészt engedélyezett homeofficeban végezhető munkára a 380 is jó lehet.

2021. okt. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem a négyest, Budapesten nem tudok mondani olyan céget ami ennyit fizetene. Ennyiből az albérletet nem fizeted ki.
2021. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
5 évvel ezelőtt elment a bruttó 380, ma ez iszonyú kevés. Kezdőnek is!
2021. okt. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
En amikor jr voltam ezelott 5 evvel akkor netto 300 ert dolgoztam, 2.5 evnel ertem el a netto 450 et úgy hogy mar automatizalni is tudtam
2021. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#4 kezdőként kapok 480 bruttot + cafeteria.
2021. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#5 mi köze a home-officenak a fizetéshez? :D


En illetve több ismerősöm is teljesen itthonról dolgozunk és nagyon jól keresünk.


Tudod vannak fejlett, nyugati cégek ahol a lényeg a munka elvégzése és nem az emberek menedzselése 0-24.

2021. okt. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!