Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol keressek munkahelyet?

Hol keressek munkahelyet?

Figyelt kérdés

Online a Profession és a Jooble oldalakon nézem már augusztus óta, már jelentkeztem is 30+ helyre, de eddig nem jártam szerencsével.


Rólam pár esetleg fontos információ. A régió Borsod/Szabolcs, egyetemen levelezőre járok, van felsőfokú angol nyelvvizsgám, nincs semmi szakmai tapasztalatom. Jogosítványom nincs, tehát bejárni is csak tömegközlekedéssel tudok, ami megint nem a legjobb a környéken, alig vannak buszjáratok még a közelibb városokba is, nemhogy még messzebb.



2021. okt. 20. 10:19
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Ismerőseim nem nagyon vannak, a fizetés nagy része meg az útiköltségre fog akkor elmenni. Bár nem tudom mekkora a különbség a Burger King és a KFC között, de tegnap az utóbbiból elutasítottak.


Azt hiszem lassan meg kell szoknom hogy ez nem ilyen egyszerű.

2021. okt. 20. 12:32
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az önéletrajzod? Diákmunkára jelentkeztél? Én még olyat nem hallottam, hogy egyetimsta diákot elutasít egy multis gyorsétterem, bár körülmények függvénye is lehet persze. Burger Kingbe viszont kiváltképpen tudom, hogy jelenleg dolgozóhiány alakult ki.
2021. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ne Debrecenbe költözz, hanem minimum Budapestre
2021. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Debrecenben ott a BT. Anglisztikával simán felvesznek supportosnak.
2021. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
A szüleid, nagyszüleid nem tudnak segíteni anyagilag, hogy elköltözz mondjuk Debrecenbe? Nagyobb, fejlettebb város, hátha sikerrel járnál.
2021. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudnak segíteni, keveset keresnek, apám így is hitelből vett használt autót, mert a régi elromlott, még most sincs egészen kifizetve, a házunkon is hitel van, meg nem is keresnek sokat a szüleim. Néha apám az én megtakarított pénzemből kér kölcsön, ami az évek alatt összegyűlt a születésnapokról, karácsonyról meg névnapokról.
2021. okt. 21. 03:07
 17/24 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg próbálkozz meg azzal az öntödével, tedd félre a lehető legtöbb fizut és ha valóban nem válik be, akkor lesz miből máshová költözni.
2021. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy a költözéssel jövök, de az ország rész, ahonnan írsz, az egy halott régió munka szempontjából.
2021. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
cvonline is jó
2021. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Fejlemények.


Nos, a szüleim nem engednek az öntödéb, de szerencsére a helyi tésztagyárba vesznek fel januárban embereket. A probléma? Apám ma ment oda dolgozni és nagyon nem javasolja nekem.


Hát ez kész, én tényleg nem tudom mihez kezdjek...

2021. dec. 1. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!