Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elköltözzek vidékről Pestre...

Elköltözzek vidékről Pestre hogy tovább tudjak fejlődni a szakmámban vagy maradjak vidéken ahol jól érzem magam?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, dolgozok a szakmámban vidéken, itt is élek. Nagyon motivált vagyok és hajt a tanulni akarás viszont itt vidéken be van korlátozva az ember nem akkorák a lehetőségek az én szakmám terén. Viszont Pesten rengeteg hely van ahol szakmailag nagyon sokat tudnék még fejlődni.

Viszont.. én nagyon jól érzem magam vidéken, nem is szeretem Pestet, nem bírnék ott lakni, a gondolattól is stresszelek hogy egyedül ott , senkit se ismerek, nagyváros, stb. Én itt a nyugiba nőttem fel.

Mit mondtok ? Sikeres szakmai karrier lehetőség költözéssel ahol nem laknék? Vagy maradjak a munkahelyemen vidéken ahol szintén nagyon jól keresek, meg is becsülnek viszont nem tudok nagy magaslatokba fejlődni itt.


Gondolkoztam sokat hogy gyáva lennék amiért nem akarok elmenni, nem merek kilépni a komfortzómámból ? Vagy egyszerűen nekem tényleg nincs szükségem váltásra


2021. okt. 22. 23:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Például furcsa hogy külföldön viszont nagyon szívesen élnék. Meg suliból voltam kint hónapokat és kifejezetten élveztem, nem is féltem előtte és rövid távon pár évig pl tudnék ott élni viszont Pesten valamiért nem ?!
2021. okt. 22. 23:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nem szeretnél Budapesten élni és itt jól érzed magad nem látom értelmét annak hogy elköltözz.Mégha egy alja helyen dolgoznál ahol kevés a fizetés,nem becsülnek meg de írtad hogy jó fizetést kapsz és megbecsülnek,én ezt nem adnám fel csak azért mert Pesten több lehetőség van.

Ha valami történne a munkahelyeddel akkor gondolkoznék el a helyedben.

2021. okt. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első kérdés, milyen karriert akarsz, miben akarsz fejlődni amit nem lehet cégen belül felfelé lépdelve a ranglétrán, esetleg a környék cégei között váltva? Milyen terület ez?

Egyébként pedig a kulcsszó, amit keresel: Agglomeráció

2021. okt. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En vidéken lakom és egy pesti cégnél dolgozok home-officeban. Havi 2x kell felutaznom Pestre. Nagyon szeretem.
2021. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány km-re van tőled Pest?
2021. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
120 km
2021. okt. 23. 21:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Vendéglátó iparról van szó
2021. okt. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!