Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nektek fel ajánlanak egy...

Ha nektek fel ajánlanak egy vezetői pozíciót elfogadnatok?

Figyelt kérdés
Több éve együtt dolgozom azokkal az emberekkel akiket irányítanom kellene, de olyan döntéseket kellene hoznom ami miatt sok ember nem szeretne.
2021. okt. 24. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Jó pénzért elvállalnám.
2021. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%
Pszichopaták előnyben :)
2021. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Elvállaltam. Én megbántam. fizetés köszönő viszonyban sincs az elvárásokkal. Felesleges napi meetingek őrjítőek és időrablók. kollégák torkán letuszkolni azt, amit a felettesek kitalálnak meg kész katasztrófa.
2021. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Én nem vállalnám el, de nem azért, mert akkor páran biztos nem szeretnének. Nem vágyom a felelősségre és az extra stresszre, plusz úgy érzem nem vagyok kifejezetten vezetőnek való. A mostani, láblógatós munkaköröm szeretem, ahol lazán tartok két órás ebédszünetet és ha olyan van, lelépek fél órával hamarabb aznap, amikor fél órával később értem be. Ezt vezetőként sosem tehetném meg, így meg a kutyát nem érdekli. A fizetésemmel elégedett vagyok. Szóval így nem fogadnám el. Ha viszont lennének olyan ambícióim, amikbe ez beleillik, ha érezném magamban a vágyat, ha tetszene a kihívás, akkor elfogadnám. Az a kisebb gond, ha nem szeretnek páran a mostani kollégáid közül. Nem az a dolguk, hogy szeressenek.
2021. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Elvállaltam, nem bántam meg
2021. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Én elvállaltam, nem bántam meg. Nagy lehetőség volt ez 27 évesen
2021. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
persze, mindig van az a pénz
2021. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#4 mit dolgozol?
2021. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem fogadtam el mert inkább technikai vonalon szeretnék előrébb jutni.

Legtöbb vezető hétvégén is a céges leveleket olvassa amit nem szerettem volna.

2021. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván van az a pénz, amiért igent mondanék, de eddig minden ilyen felkérésre nemet mondtam.

Világéletemben döntéstámogatással foglalkoztam, és bár a legtöbbször jobban tudom, hogy a felettesemnek mikor mit kell tennie, mint ő maga, ez nem jelenti azt, én alkalmas lennék rá. Arról nem is beszélve, hogy nem is érdekel.

2021. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!