Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetésért lenne...

Milyen fizetésért lenne érdemes váltani?

Figyelt kérdés

Békés megyében élek és dolgozok. Egy európai uniós projektben dolgozok, viszont szeretnék több pénzt keresni, mert így sosem lesz házam.

nettóban 225 ezret keresek meg.

Nincs gond a munkával, de úgy látom előre lépni cégen belül nem lehet, persze sok tapasztalatot szerzek amiket máshol hasznosíthatok akár.

Csak az a kérdés és főleg tapasztaltabb emberek véleménye érdekelne, hogy mennyi amiért érdemes váltani?

mert mondjuk ha 250 az szinte semmivel nem több, és 25 ezer forintot nem ér meg hogy megint előlről betanuljak egy új dolgot. Milliárdokat meg nyilván nem várhatok. Arra lennék kiváncsi hogy mi az ami reális lehet és nem csak álom?



2021. okt. 28. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az első helyemen 210 nettót kaptam, 300ért álltam tovább.
2021. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb 30%, vagy jobb körülmènyek/előrelèpès, egyebek alapján mèrlegelve.
2021. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én januárban váltottam új helyre, 30%-al több fizetésért. Ha a bizonytalan ügyeletes pénzt (amit az új helyen nem kapok, mert nincs ügyelet szerencsére) nem számítom bele, akkor meg 48%.
2021. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1,5X-ös pénzért mennék más helyre, bár mérlegelném a körülményeket is. Ha sokkal rosszabbak (pl. több műszakos munkarend, messze kellene ingáznom stb) akkor még annyiért sem váltanék.
2021. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon minimum 280 körül lehet érdemes bár inkább 300,ez már ér annyit hogy bevállald a kockázatot.
2021. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nettó 100.000-el magasabb fizetés már érdemes a váltásra?
2022. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Attól függ, milyen összegről indulunk. 200-ról 300-ra? Naná! 1,4 millióról 1,5-re? Nem feltétlen.
2022. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a kettő között :) mondjuk 6-ról 7-re, de más dolgok is motiválnak.
2022. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!