Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy NAV-os, ha...

Mennyit keres egy NAV-os, ha (nem NAV-os, hanem sima civil) diplomával rendelkezik?

Figyelt kérdés

Többet keres egyáltalán egy diplomás NAV-os, mint egy csak érettségivel rendelkező? (A diploma államtudományi területről lenne, de civil.) Illetve miket csinál egy alkalmazott náluk? Persze gondolom ez ( hogy mit csinál és a fizetés) a munkakörtől és az ott eltöltött időtől is függ, de érdekel minden információ ezzel kapcsolatban, regényt is írhattok ide, ha szeretnétek:D (Persze ha normális válasz:D).

A Bűnügyi Főigazgatóság részén, valamint a NAV nyomozóhatósági feladatait ellátó területi szerveknél csak rendőrök dolgozhatnak és láthatnak el nyomozati feladatokat?


A pénzügyőr munkakör miben különbözik a többi munkakörtől? Az erre vonatkozó tanfolyam mennyi idő?(Azt olvastam, hogy ehhez külön tanfolyam kell, alkalmassági meg ilyenek, de a tanfolyam része az mennyi idő? Erről nem találtam információt.)



A segítséget előre is nagyon szépen köszönöm!



2021. okt. 29. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A törvény alján van a bértábla. Besorolástól és jogviszony időtartamától is függ

[link]

2021. okt. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm! Ezek bruttó vagy nettó havi bérek?
2021. nov. 4. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Bruttó
2021. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jogszabályba nettó bér?!?!?!?!?!? :D
2021. nov. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát kicsit meglepett, hogy ilyen kevés, nem akartam elhinni, hogy bruttó:D
2021. nov. 7. 11:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne akarj közszférába jönni. Én az NKE-n végeztem, megbántam már én is.
2021. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hát kicsit meglepett, hogy ilyen kevés, "


Gondolj bele, január 01-jén rendezték erre a béreket. Addig még kevesebb volt.

2021. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!