Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet bejutni a Dunafer...

Hogyan lehet bejutni a Dunaferrbe,mozdonyvezetői pozícióra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne,hogyan lehetne mozdonyvezetői pozícióba elhelyezkedni a Dunaferrnél…

Mik az elvárások,illetve hol és kitől kéne utánajárjak?

Állásajánlatot ebben a munkakörben nem találtam.

2021. nov. 11. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy.
2021. nov. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van mozdonyvezetői vizsgád, jogsid?
2021. nov. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

08:52

Még nincs,most kezdeném el a tanfolyamot,viszont az iparvasúti vezetés jobban érdekel…

2021. nov. 11. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg kihalásos alapon, meg csókos alapon
2021. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyvasúton is lehet menni tolatgatni. Rád vár a bobo a keletiben.
2021. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A magyar vasútalkalmassági orvosi vizsgálat az elmúlt 10 évben keményebb mint ha asztronauta akarnál lenni!

Van rá jogszabály / rendelet.

203/2009. (IX. 18.) Korm. rendelet

a vasúti közlekedés biztonságával összefüggő munkaköröket betöltő munkavállalókkal szemben támasztott egészségügyi követelményekről és az egészségügyi vizsgálat rendjéről

A kizáró okokat nézd át első körben, mert időt / energiát / pénzt spórolsz meg.

Annyit segítek már előre, hogy bármilyen mellkasi műtét, gerincferdülés, légzőszervi krónikus megbetegedés, vagy allergia kizáró ok.

2021. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. melléklet a 203/2009. (IX. 18.) Korm. rendelethez *

Egészségi alkalmasságot kizáró, korlátozó állapotok, fogyatékosságok és betegségek előzetes egészségi alkalmassági vizsgálatok során (BNO X.)

2021. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?