Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kereskedelmen belul, hol jobb...

Kereskedelmen belul, hol jobb dolgozni? Elelmiszer uzletben, drogeriaban vagy ruha uzletben?

Figyelt kérdés
2021. nov. 12. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Leginkább sehol!

Legjobban az élelmiszer fizet, legkönnyebb a ruhaüzletben.

2021. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én külső szemlélőként a drogériát látom a legnyugisabbnak. Nálunk a dm-ben csend van, nyugi, az eladók kedvesek, normálisak.


Az élelmiszerüzletekben, pl tesco, spár, lidl, aldi azt látom, hogy iszonyat rohanás és kapkodás van. Soha nincs idejük enni, pisilni. Egymást is szidják..


Ruha üzlet alapból szintén nyugis, viszont régen pároim dolgozott ilyen helyen. Ott azzal szopatják szét a dolgozókat, hogy menniük kellett tukmálni a vevőkre. Ez nem tudom mennyire gyakori ma még. Ezen kívül egy ruha boltban mennek a tolvajok is rendesen. Van ahol azt is a dolgozókon verik le.


Tehát én a drogériát mondanám, de egyik helyen se dolgoztam, így külső szemlélő vagyok tleg.

2021. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ruhaboltban ami pláza jellegű fast fashion nem dolgoznék mert állandóan pakolnak, ami ma még a jobb oldalon van az holnaputánra már a bal sarokban lesz átpakolva. Ezt valakinek meg kell csinálni.

Az ilyen extra, felső-kategóriás üzletekbe mint a Gucci nagyon nehéz bekerülni és mindig nagyon jól kell kinézni széles mosollyal.


Élelmiszerboltban is sokat kell pakolni főleg ha diszkont kasszázni is kell, pakolni és nagyon ki van számolva időre.


Inkább drogériába dolgoznék ahogy az előző is írta egy dm elég nyugalmas légkörű és nem is kell raklapnyi vízet pakolni ki.

2021. nov. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszer, karácsonykor.. maga a halál.
2021. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!