Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tehát ezek szerint le kell...

Tehát ezek szerint le kell mondanom arról, hogy önerőből gazdag legyek csak mert nő vagyok?

Figyelt kérdés

Jól látom-e, hogy le kell mondanom az álmomról, hogy anyagilag önerőből már fiatalon stabil lábakon álljak, csak mert nő vagyok?!


Várok normális válaszokat, illetve esetlegesen tapasztalatokat olyan nőktől, akiknek önerőből sikerült, vagy pontosan ezért, nem sikerült valami.


Köszönöm előre is!

Kérek normális válaszokat, köszi előre is!



2021. nov. 17. 16:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Miért kellene lemondanod róla?
2021. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Vagy már nőként is lehetséges mindezt elérni? Szerintetek mennyire van egyenjogúság?
2021. nov. 17. 16:27
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem, a hozzaallasod az ami miatt le kell mondj errol. Tudod, akik viszik valamire nem azzal kezdik h picsognak...
2021. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Termeszetesen nem, feleségül is mehetsz egy gazdag pasihoz. E legtobb no ezt az elet celt tuzi ki maganak... Ahogy latom te se az eszeddel fogsz sokat keresni...
2021. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%

Fiatalon nőként sokkal könnyebb, mert szerzel két-három sugardaddy-t, rendesen megjáratod a lyukaid, és nyaldosod a havi egy millát egy érettségivel is.


Ésszel pedig pont ugyanannyi esélyed van, mint férfiként, csak értelmes dolgot kell tanulni, odatenni magad, és megdolgozni a sikereidért.

2021. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
30 éves korom óta nettó 500 felett keresek, nem tudom, az neked elég stabil láb-e. Nekem az. De hogy milyen nehéz volt idáig eljutni, azt jobban meghatározta, hogy nulláról indultam, mint az, hogy nő vagyok. (Semmi szülői támogatás 18 éves korom után. Annyira semmi, hogy ha hazamentem a hétvégére, még kaját sem küldtek, mint a többeiknek, hogy ilyen életkezdési támogatás, nászajándék ilyenekről nem is álmodoztam.)
2021. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
Alapíts egy rendszerintegrator céget abba nagy love van
2021. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Neked esélyed sincs. Én viszont ismerek több nőt is aki önerőből lett sikeres, gazdag. De ahhoz teljesen más felfogás kell mint a tied.
2021. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Minden budapesti ssc tele van nőkkel középvezetői és felsőbb szinteken, ők elég stabil anyagi lábakon állnak.
2021. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

37 éves nő vagyok, a családomnak semmi vagyona nincs, maximum lelki támogatást kaptam tőlük. A húszas éveim elején, diploma után két munkám volt, hogy valahogy félre tudjak tenni. Egy bankban dolgoztam főállásban, mellékben meg weboldalakat készítettem. Ez a "hobbi" egész jól bejött, most már 13 éve főállásban csinálom. Nagyon jó cégekhez sikerült elhelyezkednem, ahol a céges részvénnyek a juttatás csomag részei voltak. Főként ezen részvények miatt és az ingatlanjaim miatt most kb. 200 milliós vagyonok van. És ezt leginkább azért, mert nagyon jó vagyok abban, amit csinálok és nem elégedtem meg azzal, amit Magyarországon el lehet érni.


Most épp azon gondolkodom, hogy a pénzemet egy folyamatosan termelő gépezetbe fektetem, hogy rendszeres jövedelmem legyen belőle sok munka nélkül. Szeretnék 50 évesen nyugdíjba vonulni :)


Gazdagnak még mindig nem mondanám magam. Tehetősnek igen. De okosan kezelem a pénzt, inkább a jövőbe fektetem, minthogy anyagi dolgokra elszórjam.


Nem is értem a kérdést, hogy nőként ne lehetne meggazdagodni. Miért ne lehetne. Vállalkozószellem, kitartás és kockázattűrés kell hozzá.

2021. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!