Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyárban dolgozók, mennyi a...

Gyárban dolgozók, mennyi a fizetésetek?

Figyelt kérdés
Milyen műszakba vagytok beosztva és mennyi az alapbéretek? Túlóra+pótlékokkal mennyire jön ki végül? Nehéz fizikai vagy könnyebb? Jöhet a szalagmunkástól a mérnökig minden, csak pozíciót is írjatok meg megyét!

2021. nov. 29. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

It terület.

Br 700.

Rugalmas munkaidő.

2021. nov. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Címkeszerkesztő (irodai meló) nettó 230 max :/

Nem becsülik meg az üzemi melósokat. Hiába irodába nyomod ott is. Szóval ha teheted kerüld nagy ívbe.

2021. nov. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1%
Semmi közöd hozzá
2021. nov. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Szarfos. Rohadtul nem becsülik meg az embert, teljesen függetlenül attól, hogy mihez és mennyi mindenhez ért, mekkora a felelőssége stb.

Persze elvárják ,hogy minden tökéletesen működjön, hogy minenhez is érts, ha nagy szarban vannak akkor megy a puncsolás, de a fizetésen ez rohadtul nem látszik meg. A vicc pedig az, hogy pl. nálunk üzemi dolgozóként jobban lehet keresni, mint irodán, mivel ott csak az alapbér van meg kb. 3 havonta valami bónusz (de ez nagyon bizonytalan), üzemben pedig mindenféle bónusz, mozgóbér, pótlék megy még az alapbérre.

2021. nov. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Karbantartó vagyok egy több ezer fős gyárban,átlagban nettó 270ezer a fizetésem,ebből kb 40-50ezer a műszakpótlék ami ugye változó mert 3 műszakos(bár van nappalos is).Ezen felül jár 30 ezer cafetéria,kevés negyedéves bónusz illetve év végén van bónusz ami kb egy havi fizetés.

Fizikai munka de nehéznek nem mondanám mivel elektromos vagyok,inkább mechanikusoknak nehezebb ilyen szempontból.

Én szereteki itt dolgozni,eddig az összes kollégám normális volt,persze ha nagyon keresnék lenne kivetnivaló de alapvetően nem vészes.

2021. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Gépkezelő vagyok egy vidéki gyárban már 2,5 éve. 12 órás 4 műszakban járok, feladatom a gépek kiszolgálása, egyszerűbb géphibák megoldása és a gyártott termék megfelelő minőségének a biztosítása. Tiszta munkahely jó munkakörülményekkel. Fizu havonta átlagban nettó 400 ezer körül van, túlórákkal a nettó 550 ezer is megvan havonta. Szeretem a munkám, remélhetőleg jövőre lesz előre lépési lehetőségem több bérért.
2021. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6os! Autóipar? Amúgy a 12 órás 4 műszak az mit takar?
2021. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem autóipar.
2021. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én most gyeden vagyok, de mielőtt eljöttem szülni(2 éve) olyan 240-255 között volt a fizum. 2 műszak, Pest megye. Karácsonyra félhavi fizut szoktunk kapni.

Ezen kívül 3 havonta 15 ezer ft bónusz ha nem voltál betegállományban.

2021. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Amúgy az alapbérem 200 nettó.

Gépkezelő vagyok. Könnyű fizikai munka

2021. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!