Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten mennyi a nettó...

Budapesten mennyi a nettó átlagfizetés?

Figyelt kérdés
Országosan 280 körül van, de Budapesten jóval magasabb, kb mennyi?

2021. dec. 1. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
2021. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

350?? wow

Nem gondoltam volna..

2021. dec. 1. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége nem keres annyit, csak úgy ahogy a jó tanulók is felhúzzák a rossz tanulókkal teli osztály átlagát ez a jó fizetésekre is igaz.
2021. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondom én eddig mivel hogy kerestem itt Pesten.


Media Markt eladóként 170 alapot + garancia és egyebek után jutalékot, átlag havi 260-270 ezret kerestem nettóban. Minden levolt papírozva így teljesen leadózott összegről beszélünk.


Utána voltam logisztikus, külföldiekkel emaileztem, aktívan használtam az angolom, ülős, irodai de stresszes munka volt, nem szerettem - nettó fix 200-ért egy mobiltartozékokat forgalmazó cégnél. Nagyon sok stressz volt a pénz meg kb 0.


Utána voltam benzinkutas a három betűsnél, ott kb 300-350-et kerestem, ennek a fele volt a cég által adott fizetés, tehát ami adózott, másik fele a kézbe adott jatt a vásárlóktól. Sok ember munkáját te végezted el, a pénz nem volt rossz viszont rendesen meg is dolgoztál érte.


Most egy amerikai multinál dolgozok diagnosztikai operátorként, nagyrészt ülő munka, nyugis, nincs hajtás, egyáltalán nem megterhelő sem agyilas sem fizikailag sem, a főnökség is normális. Három műszak, hónap végén megvan a 300-310 nettó. Kantinban meg 1000 forintból egy full menüt kapsz levessel, másodikkal, gyümölccsel amivel degeszre eszed magad.

2021. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 350 ezer, elég durva 2015 elején még csak 200 nettó volt az átlagbér Pesten. Elképesztő, ahogy az előző írta eladóként 300 nettó brutális, felénk keleti régióban 5 éve még jó ha 80 nettót kaptál érte, mert akkor még 70 nettót osztottak sok helyen.
2021. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Budapesten simnán reális a nettó 350 atlag.
2022. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha BUDAPEST és ÁTLAG akkor reális. Nyugodtan lehet lepontozni.
2022. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!