Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak postán ablakos ügyintéző munkakörben?

Figyelt kérdés
Aki dolgozott ott, az írjon, legyen szíves.

2021. dec. 5. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Keveset fizet, unalmas
2021. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Keveset fizet, plusz állandóan megy a cseszegetés, hogy adj el több sorjegyet, biztosítást ilyesmit, mert értékesítési normák vannak, amit hozni kell.
2021. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy azt senki nem említi, hogy fentieken túl ráadásul idiótákkal kell foglalkozni 80%-ban.
2021. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most is itt dolgozom, és egyedülállóként úgy hogy a szüleimmel lakok, meg vagyok elégedve a fizetésemmel, viszont a pénzkezelési pótlék nevetséges. Sok hülye van, de meg kell őket szokni, a posta szabályzata szerintem sokszor kemény, de megtanulható, az értékesítés része borzalmas. Ez ah egy dolog van ami miatt bármelyik pillanatban otthagynám.
2021. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%

Én kicsivel több, mint 3 évet dolgoztam ott, most itthon babazok. A fizetésem bonuszokkal együtt 250-300 között volt, pedig egyáltalán nem értékesítettem jól, nagyon utáltam. Unalmasnak nem mondanám, ha látják benned a lehetőséget mindenre megtanítanak és egyáltalán nem lesz unalmas. Nyilván ha egyfolytában csak csekkeket vennél fel az az lenne. Én nagyon szerettem, de ehhez kell egy jó főnök és egy jó csapat. Amit utáltam az az értékesítés, könyvet tudnék írni róla mennyire ellene vagyok, hogy egy postásnak biztosítást kell ratukmalnia az ügyfelre, ahelyett, hogy a posta arra törekedne, hogy az egyetemes postai szolgáltatások megbízhatóan follyanak.

A másik pedig az emberek. Ha már 1 percet várniuk kell, kiverik a balhét, állítása szerint ő már fél órája várakozik, miközben ott van a sorszáman mikor húzta le a papírt. Egyesek fel vannak háborodva, hogy levelatvetelhez igazolniuk kell magukat és még sorolhatnám.

2021. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!