Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Mit tegyek az ellen, hogy ne legyen mar vasarnap este gyomorgorcsom a kovetkezo munkahet gondolatatol?

Figyelt kérdés

2 honapja kezdtem egy multinal junior pozicioban. Jövő heten a cegnel mar tobb eve ott levo senior valaki is csatlakozik a csapatunkhoz es nekem kell majd 1-2 temaban betanitanom.. De olyan temakban, amit en sem ertek 100%-osan. Elore parazom ettol hogy hogyan csinaljam meg. Penteken egy csomo feladatot kaptam, de a főnököm mar sztem delutan elment hetvegezni mert amimor hivtam nem valaszolt, se az uzeneteimre. Csomo mas tema szinten fuggoben van mert akiktol segitseget kertem, vagy nem válaszoltak, vagy csak siman lepattintottak hogy nem tudnak jelenleg tobbet ok sem.


Tudom kinos, hogy 2 honappal kezdes utan igy erzek, kilepni. Eg nem szivesen lepnek ki, mert amugy jol fizet a ceg de kicsit masra szamitottam. Ez az elso full time munkam. Eddig csak gyakornok voltam.



2021. dec. 5. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Bird ki 1-2 evig, aztan valthatsz annyiszor amennyiszer akarsz
2021. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy (vagy kettő) fokkal válts lazábbra. Multis közegben senki sem fogja elvárni, hogy 2 hónap junior tapasztalattal nagyot alakíts. A leendő kollégára pedig tekints partnerként. Ő is úgy fog rád. A betanítás sem egy kőbe vésett strigulák mentén zajló dolog. Az a lényeg hogy a munkafolyamatot és a részfolyamatokat alapjaiban megismerje a kolléga. Ami az ő tapasztalatával sétagalopp lesz neked is, neki is. Mélységeiben nem neked kell elsajátíttatni vele a dolgokat.

Ha a főnököd nem reagált a megkeresésedre, annak a csomó feladatnak valószínűleg olyan a prioritása, hogy nem azonnal kell. Látni fogja hogy kerested. Inkább kérdezz ha nem értesz valamit kérdezz. Ezt megtetted. Nem kaptál információt a probléma megoldásához. Majd egy kompetensebb személy segít benne a jövőhéten.

2021. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanîgy érzek.

Én fél éve vagyok gyakornok(még egyetemen vagyok) egy multinál de már meghalt a lelkem.

Rossz belegondolni mi lesz velem ha végzek az egyetemen.

23L

2021. dec. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ma konkretan fel orara volt elerheto a fonokom. Mondta, hogy majd folytatjuk, mert callja van. 5 korul rairtam, hogy folytatjuk? Fel hatig vartam, no valasz. Elvileg online volt. Lehet szimplan faradt volt ahhoz, hogy velem foglalkozzon.
2021. dec. 6. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!