Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most fogok végezni decemberben Ellátásilánc-menedzsment (továbbiakban Supply Chain) mesterképzésen. Van 6 hónap gyakornoki tapasztalatom egy nagy, német multinál Supply Chain területen. Ezenfelül van még 8 hónap tapasztalatom egy másik nagy multinál Beszerzés (Procurement) területen mint gyakornok. Felsőfokú angol tudással rendelkezem, mindennap használom.


Jelenleg is gyakornok vagyok egy SSC-nél és felajánlottak egy pozíciót, végzés után. Nagyon jó fizetéssel és olyan pozícióban ami jó lehet karrier szempontjából. Viszont, sokat olvasok arról hogy nem érdemes SSC-ben dolgozni illetve hogy nem éri meg. Viszont olyanokat is olvastam, meg olvasok hogy "ugródeszkának nagyon jó" és jó a fizetés.


Ha most pályakezdőként bevállalok egy SSC pozit, nem fogom tönkretenni a karrierem? Vagy ne így fogjam fel?



2021. dec. 5. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
dehogy fog, sőt. Multiknál a kkv tapasztalat sokkal kevésbé vonzó, mint a másik multi tapasztalat. Az, hogy SSC teljesen mindegy.
2021. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az SSC-k sem egyformák, ha használod a tanultakat és nem csak részfeladatokat csinálsz, akkor ez is lehet jó tapasztalat. De mondjuk ezen a területen szerintem nem annyira nehéz erős nyelvtudással munkát találni, én nem aggódnék.
2021. dec. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!