Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én csinálom rosszul? Sofőr munka

Én csinálom rosszul? Sofőr munka

Figyelt kérdés
C kategóriás jogsival (BP mellett)próbálok egy hónapja elhelyezkedni, de nem találtam eddig állást. Szerintetek (álláskeresőkre gondolok) tényleg kevés sofőr állás van, vagy én keresem rossz helyen. Vagy B vagy E kategóriával látok sokat, de nincs pénzem a E-re. Tanácsokért köszi!

2021. dec. 7. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Foodpanda
2021. dec. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem ételfutár szeretnék lenni és nem saját autóval dolgozni. Ahhoz elég lenne egy B kategória és úgy... Hát kb ennyi.. Munkát teherautóra keresek, bármely szállítmányozási cégnél mint alkalmazott. Ez azért is fontos mert a jogsi+ GKI + PAV + ADR + háttal vizsga, ezekbe úgy 500 ezret belettem, így nem pizzafutárkodni szeretnék.
2021. dec. 7. 03:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Hátfal vizsga*
2021. dec. 7. 03:32
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Rossz oldalakon keresheted. Pl profession.hu felejtős onnan még egy darab munkám nem volt, pedig többszázra jelentkeztem. Egyszer hívtak fel, de akkor is kb. Kinevetni, hogy nő léttemre árkot ásnék.


Jobble.hu vagy egyéb sofőr állásos oldalak

2021. dec. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Soforallas.com lesd meg hátha van
2021. dec. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!