Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres kb. egy szociáli...

Mennyit keres kb. egy szociális munkás?

Figyelt kérdés
2007. dec. 28. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Volt egy ismerősöm, aki szociális munkás volt pesten, és szinte éhezett, meg szakadt ruhákban járt. Szóval nem kaphatott túl sokat. De gondolom ez függ attól is hogy ki milyen pozícióban van, meg hogy hol dolgozik.
2007. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
89%
Non profit szervezetnél még a közalkalmazotti minimálbért sem kapja meg (tényleg az éhezés közeli szintje) bruttó 105 ezer Ft.
2007. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szociális munkás diplomám van. Közalkalmazottként kb. brutto 110eFt-ot lehet kapni pl: családsegítőben. kisvárosi Polgármesteri Hivatalban dolgoztam 8 évig legutolsó bérem brutto 156eFt volt, melyből kb. 110eFtot kaptam készhez (nincs gyermekem, adókedvezményre nem vagyok jogosult). Jelenleg szintén köztisztviselő vagyok, de már regionális államigazgatási szervnél. Jelenleg 206eFt a bruttóm, melyből kb.: 125eFt-ot remélek megkapni... :( (imádok adózni!)
2008. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!