Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy benzinkutas tényleg...

Egy benzinkutas tényleg megkereshet 300-400 ezret nettóba?

Figyelt kérdés

Haverom benzinkúton dolgozik Szegeden és mindig mondogatja, hogy havi 300 de van hogy 400 ezret haza visz és csak néha van túlóra.


Mondtam, hogy mutassa meg a banki átutalást mert nem akarom elhinni , hogy ennyit keres, de azt nem akarja meg állítása szerint sok nem is oda megy hanem a borravalóból amit adnak neki tankolás miatt.


Tényleg reális lehet, hogy ennyit eltesz havonta vagy csak hencegni próbál? Nekem diplomával van irodai állásom de nem keresek ennyit , lehet ezzel akar hergelni?


2021. dec. 17. 18:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Kezdjük ott, hogy kap egy minimálbért + pótlékok, a többi megy zsebbe. Úgyhogy nyilván nem fog átutalást mutogatni, de ezt azért ne nevezzük már "nettónak". Egyébként a 300 így nem elképzelhetetlen, ha jobb helyen lévő benzinkútról van szó. Az más kérdés, hogy mivel jár. 12 órázás, éjszakai műszak, emberszámba se vesznek, nulla előrelépési lehetőség... nyilván ezeket a tényezőket meg kell fizetni.
2021. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
69%

Fizetésre (még feketén sem) reális.

Jattra nagyon függ attól, hogy milyen kúton dolgozik, stb.. Pl. a nálunk lévő kúton lehetett kapni LPG-t a környéken egyedüliként. LPG-t nem tankolhatsz magadnak, csak a kutas tankolhat neked. Ahogy láttam legalább a tankolók fele adott 100-200 ft-ot a kutasnak. Egy kutas műszakban legalább 50 kocsi tankolt, ha 25-en adtak átlag 200 ft-ot az 5.000 műszakonként, 22 műszak egy hónapban ~ 100e jatt. E mellé jöhet persze a benzint tankolóktól is.

Szerintem 100-150e jatt összejöhet reálisan, e mellé 150-200 nettó fizetés ma már azért nem kirívó. El tudom képzelni, hogy átlagban a 300 megvan, egy nagyon jó hónapban akár a 400...

2021. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen haverom nekem is van, aki 24 évesen nettó 400 felett keres állítólag minden hónapban, tőle se láttam még soha, hogy megmutatta volna a munkabér utalásról az smst, pedig direkt úgy kezdtem, hogy az enyémet mutattam :D
2021. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
32%
Igen, ha mellete prostitualt is
2021. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

#2


Hát nem tudok róla, hogy ilyen melója lenne, amikor tankolni megyek általában csak ácsorog vagy személyautóba tankol, szóval ezt az LPG dolgot kétlem de majd rákérdezek.


De ezek szerint elég kamunak tűnik a dolog.

2021. dec. 17. 19:29
 6/32 anonim ***** válasza:
61%
Ha szakképzett, és kasszázik is, akkor a 300 simán megvan, ezt biztosan tudom. És ez a hivatalos, legális.
2021. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Én pénzügyesként diplomával 270-et keresek multinál, barátnőim akik kis cégeknél vannak meg 180-220 között.


Tudom, hogy keményebb ez a benzinkutas munka, de akkor is elég durva ha ott ennyivel többet kereshet kvázi semmilyen tudással, csak, hogy ott áll és megcsinálja azt amit mindenki megtud akinek autója van, megtankolja az autót

2021. dec. 17. 19:45
 8/32 anonim ***** válasza:
61%

7.-re.


6. vagyok.


Legálisan csak akkor kereshet ennyit, ha ahogy írtam, szakképzett (töltőállomás kezelő + tűzvédelmi szakvizsga) és kasszázik (pénztárosi vizsga)is.


És nem csak a tudást, a felelősséget is fizetik.


Irígyled?


Legyél kutas!

2021. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Milyen felelőssége van azon kívül, hogy rosszul ad vissza valakinek a pénztárból?


Azt ne mond, hogy a benzinkútért felel, meg hogy gyúlékony, mert ennyi erővel amelyik vállalat ahol én dolgozok az meg még komolyabb dolgokért felel, de pont ugyanannyi közöm van hozzá mint neki.

2021. dec. 17. 19:52
 10/32 anonim ***** válasza:
84%

#7

De te dolgozol 9-17:30 között. Ő 12 órázhat és akár éjszaka is, kúttól függően.



A diploma meg semmit nem ér piacképes tudás nélkül.

2021. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!