Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logisztikus mérnöknek ez...

Logisztikus mérnöknek ez milyen fizetés?

Figyelt kérdés

Targyalokepes angol és német nyelvtudásom van, szakiranyú diplomám, valamint 6 éves szakmai tapasztalatom, amiből 4 év külföld (több német projekt).

650 bruttót ajánlottak vidéki megyeszekhelyen. Nincs benne, hogy próbaidő után emelkedne.


2021. dec. 21. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jó.

[link]

2021. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Nevetséges, akárcsak a legtöbb magyar fizetés.
2021. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Kevés, legalább bruttó 1 millió ft + egyéb juttatások. Ha ezt próbaidő után megadják, akkor rendben van.


De igaza van a 2. válaszolónak. Magyarországon a pali madarat keresik zsebpénzért.


A sok proli meg bambul, hogy miért kevesli a bért a magasan képzett munkaerő.

2021. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Akkor menjetek külföldre, ha csak a fizetés számít!
2021. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Kevés. Én logisztikai team leader vagyok, gazdasági diploma, angol középfok. 5 év tapasztalat. 600 bruttó + cafeteria + 3 havi bér/év

Te képzettebb vagy, sztem kevés.

2021. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg pont elég, még sok is.
2021. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Neked van felelősséged, neki nincs. Lehet a pozira túlkvalifikált, de attól még ez nem biztos, hogy olyan alacsony bér logisztikusként.

2021. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Emberek ugyan nincsenek alattam, de egy komplett új gyáregység logisztikai folyamatainak teljeskörű megtervezése az én feladatom lesz. Angol és német nyelv napi használata mellett. Azért ez is egy felelősség teljes munka.
2021. dec. 21. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!