Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sopronban tényleg nincs...

Sopronban tényleg nincs munkahely ha angolos vagyok?

Figyelt kérdés

Jövőre ott fogok tanulni, gondoltam hogy dolgozom egyetem mellet (nem kell mindenáron osztrák fizetés, megelégszem magyar fizuval is), de olvastam hogy szinte mindenki kijár Bécs környékére dolgozni, magában a városban nincs több munka mint mondjuk Salgótarjánban.


Eltudnék ott helyezkedni egyszerű csak magyarul és angolul beszélő fiatalként ha nem akarok/tudok kijárni?



2021. dec. 24. 14:56
 1/10 A kérdező kommentje:

Bármilyen egyszerűbb munka jó, ha nem nagyon nehéz fizikai.

Sajnos németet nyelv nagyon nehéznek/rondának tűnik nekem.

2021. dec. 24. 14:57
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Nincs, az osszes angolos munkanelkuli Sopronban.

Tegnap adtam penzt egy hajlektalannak es angolul koszonte meg.

2021. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 meszike91 ***** válasza:
78%
Simán el tudsz helyezkedni, gyakorlatilag mindenből hiány van részben pont azért mert nagyon sokan Ausztriában dolgoznak. Mondjuk hogy az angol tudásoddal mire mész itt az erősen kérdéses, de ha bármilyen munka jó akkor biztos találsz.
2021. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Esküszöm neked Sopronban hajléktalant még magyarul nem halottam megszólalni, mindig

angolul kéri az aprót. Ser, One Pennyhound.

2021. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
A falu fele papíron nem soproni, hanem odaszédül Ózdról vagy Nyíregyről beszívva, bespeedezve, hatan kibérelnek egy garázst ágyakkal meg egy hűtőszekrénnyel és kijárnak heti 5 napot ilyen bodzaszedő melókra magyar vagy cigó közvetítőn keresztül havi nettó 1200 euroért. Tehát Ausztria közelsége és a nyelvtudás között nincs sok összefüggés.
2021. dec. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
El lehet. Bizonyos munkakörökben ahol sok osztrák megrendelő vagy vasarlo van ott a nèmethez ragaszkodnak. Pl: pincér állást ès hasonlókat nem találsz német nélkül. Sőt olyan cégek ahol ausztriaba szállítanak logisztikai ès hasonló pozikban német nélkül szinten nem vesznek fel.
2021. dec. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Less rá a soproni SzuperInfo-ra aztán döntsd el, hogy van-e munka vagy sem.
2021. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Iskola szövetkezetek keresztül biztos fognak tudni adni. Pl én is azon keresztül dolgozom és ha pl dolgoznál ruha boltba vagy Tescoba van böven lehetőség
2021. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
Sopronban pont hogy munkaerőhiány van , mert mindenki osztrákokhoz jár át.
2021. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyetem mellett kijártam Bécsbe vonattal mindennap dolgozni.

Német Angol.

Fogsz tudni érvényesülni, Sopron nem kelet Magyarország.

Más világ, más gondolkodás és más lehetőség.

2021. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!