Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legjobban fizetett...

Melyik a legjobban fizetett kérdőíves oldal?

Figyelt kérdés

Zsebpénzt szeretnék nyűjteni a tanulmányi időszak alatt.

Próbáltam a MOBROG-ot, de ott gyakran azt írja ki hogy nem feleltem meg a kritériumoknak:/


2021. dec. 25. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Adunkavéleményére - évi 2x3000 forint utalvány simán összejön 🤣
2021. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy hány éves vagy? 18 elmúltál? Menj plazmát adni!
2021. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
még az alkalmi diákmunka is jobban fizet ezeknél.
2021. dec. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
És nyírja ki az immunrendszerét, igaz? Ostoba tanács.
2021. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
4, ezt a fæszságot valami valós tudományos cikkel is tudod igazolni?
2021. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
67%

#4, bizonyos mennyiségű plazmamennyiséget (ahogy vérveszteséget) elvisel a szervezet, x heti rendszerességgel pedig nem szabad változásnak történnie. Egyébként a plazmaadásról annyit hallottam, hogy előszeretettel dobálják vissza az embereket, több tényező van, ami miatt automatikusan kizárnak, illetve van, ahol túljelentkezés van egyszerűen és ezért nem is fogadnak több embert, mert nem tudják pénzelni őket. Ettől függetlenül én is bele szeretnék vágni, ha korban odaérek, a morális háttere annyira nem rettent el.

Kérdőíves oldalakkal pedig már én is próbálkoztam, de azt vettem észre, hogy vagy azért dobálnak vissza, mert nem az USÁ-ban/Új-Zélandon stb. élek, vagy csak utalványokat, kuponokat tudok kiváltani. Tehát nem hiszem, hogy Magyarországon van ennek legitim vonatkozása.

2021. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
inkább munkát keress, ne alibizéssel tartasd el magad az állammal
2021. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3%

"ezt a fæszságot valami valós tudományos cikkel is tudod igazolni?"


Tudod ez úgy szokás, hogy ha valami természetellenes beavatkozást hajtunk végre az emberi szervezeten, akkor annak ártalmatlanságát kell igazolni (hosszú távon is), és nem fordítva. A gyógyszerkisérletek sem úgy működnek, hogy "mivel (eddig még!!) nem mutatták ki a káros hatását tudományosan, ezért biztos jó"

2021. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

"Tudod ez úgy szokás, hogy ha valami természetellenes beavatkozást hajtunk végre az emberi szervezeten, akkor annak ártalmatlanságát kell igazolni (hosszú távon is), és nem fordítva. A gyógyszerkisérletek sem úgy működnek, hogy "mivel (eddig még!!) nem mutatták ki a káros hatását tudományosan, ezért biztos jó""

Nem, ez úgy működik, hogy aki állít valamit, azé a bizonyítás terhe. Te azt állítottad, a plazmaadás kinyírja az immunrendszert. Szóval, hol a bizonyíték?

2021. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
10, törvényi maximuma van a plazmaadásnak - 45ször lehet adni, ez jóval kevesebb, mint ami más országokban megengedett
2021. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!