Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen sofőr munkát ajánlanáto...

Milyen sofőr munkát ajánlanátok kezdőnek?

Figyelt kérdés
C kategóriával belföldön szeretnék dolgozni majd később megcsinálni az E-t is. Kezdésnek mit ajánlotok? Arra gondolok, hogy pl raklapos áru, vagy mondjuk billencs, mixer, ponyvas stb. Melyiken jó tapasztalatot szerezni és melyik jobb anyagilag? Köszi a válaszokat!

2021. dec. 26. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Ha van lehetőséged akkor a C után egyből csináld az E-t sokkal könnyebb mivel még friss a C-nél történtek és sok minden az E-nél ugyan az az elméletet nézve így könnyebb jóval illetve C+E-vel hamarabb találsz akár belföldi akár nemzetközi munkát jobb fizetésért . Nagyon kevés cég megy kimondott C-vel sok helyen tandem potot húznak ami ugyebár már C+E kategória .

Billencs és a mixer nem embernek való és nem fizet annyira jól , hogy meg is érje . Cég függő a pénz nagyon

2021. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zx10r válasza:
62%
Én ennyit nem variáltam ezen. Leraktam egybe a C+E-t és már mentem is wabererhez jelentkezni. 5 napos elméleti képzés után már mentem is egy tapasztalt soffőrrel 4 kézbe. 1,5 hét után már egyedül kezdtem egy 3 hetes turnust. Az első utam Svájcba vezetett (szerintem szopatásból küldtek oda kezdőként, mivel ott vámolni kell stb. nem nagyon szeretnek oda járni). 2 hét után már elmúlt az állandó izgalmam is :D. És kb fél év alatt bejárod egész Európát és olyan tapasztalatra teszel szert , hogy utána bárhova felvesznek és bárhova küldenek nem fogsz berezelni. Persze ez akkor lesz így, ha nem vagy teljesen élettelen, van egy kis érzéked a vezetéshez és van egy kis eszed is :D Sok sikert amúgy, nem olyan cinkes ez , csak rendesen túl van misztifikálva, főleg azért mert a legtöbb kamionos akkora IQ betyár, hogy csoda, hogy olvasni meg írni tud, nem hogy esetleg megtudjon szólalni Angolul :D
2022. jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!