Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mondják, hogy a nők...

Miért mondják, hogy a nők elvannak nyomva?

Figyelt kérdés

Az összes könnyű szakma nekik kedvez, egy nőt simán beraknak recepciósnak/titkárnőnek, hasonló képzettségű férfiaknak marad a kukáskocsi kategória kb.


Egyetemre is több nő jár, mint férfi.


Ha meg végképp a legkönyebb dolgot akarják, elég egy webcam + stabil internetkapcsolat, és komoly pénzeket szakíthatnak így is.


Férfiaknál mi a könnyű pénzszerzési lehetőség? hmm, bűnözőnek lenni talán..



+ nyugdíjba 5 évvel korábban mehetnek.



2022. jan. 4. 12:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
39%
É most? Sajnálni kellene téged vagy milyen választ vársz?
2022. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
49%

Amúgy meg! Te is leszakíthatnál komoly lovékat ha rendbe szednéd magad, beillatosítanád a farkadat, kihuzigálnád az oda nem illő szőrszálakat a bimbóudvarodról, majd meghirdetnéd "egetrengető" szolgáltatásaidat és aztán indulhatna a soha vissza nem térő eksön.

A lehetőség előtted is ott van! Ragadd meg most!

2022. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Kefélj gazdag nőt, a nők is gazdag pasit keresnek. Amúgy meg én volt, hogy recepciós állásra jelentkeztem, ahova aztán azért nem vettek fel, és ezt így meg is mondták, mert találtak egy pasit, azt vették fel.
2022. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
14%

De ne felejtsd el az óriásplakátot sem kérdező azon is hirdesd majd magad a metró aluljárókban "Megrengetem az eget alattad" szlogennel :)

Meg mellékelj egy miniatűr fotót férfiasságodról is amire köss egy kis csokornyakkendőt és ez nagyon fontos!

Fontos, hogy elegáns benyomást kelt hangsúlyozva a BENYOMÁS szót :)

2022. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Kik mondjak?
2022. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Azt honnan veszed, hogy 5 évvel hamarabb mennek nyugdíjba...??

Most már mindenkinek 65 év a korhatár!


(kivéve a nők 40-et, de az más tészta...)

2022. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5, pl a nők :D


Nem reális amit írtok, a gazdag nők általában a férjük által lettek gazdagok, illetve egy nő nem megy a saját szintjénél alább.


Egy jól kereső férfi simán összejön egy minimálbért kereső nővel, ha megtetszik neki. Fordítottjára én még nem láttam példát a közel 40 évem alatt

2022. jan. 4. 13:09
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
Mert tegyük fel meg van hirdetve egy programozói állás, egy azonos tudású nő meg egy férfi jelentkezik valószínűleg a férfit fogják felvenni, vagy ha a nőt választják kevesebb fizetést adnak neki, mint hasonló pozícióban egy férfinek.
2022. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
#8 ahol diversity quota van (amerikai multiknal jellemzoen), ott kifejezetten a no van elonyben es a fizetese sem lesz kevesebb.
2022. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%
jah csak itthon nem minden munkahely amerikai multi...
2022. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!