Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egészségügyi okokból megszünte...

Egészségügyi okokból megszüntettem a munkahelyemet. Az egészségem rendbe jött csak sajnos nem tudom, hogyan fogjak hozzá a munkahely keresésnek. Amit a munkaügyi központ ajánl az semmi. Mit ajánlotok? Pár munkaközvetítőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
60 éves vagyok egy műszakos konyhai munkát keresek. Fontos lenne mert semmilyen jövedelmem nincsen. Nem ismerek semmilyen állásközvetítő céget. Pár munkaközvetítőt ajánlanátok??? Köszönöm a segítséget!
2022. jan. 6. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Gyerekek nem tudnak kisegíteni? Ilyen helyzetben lenne anyám, inkább idefogadnám magamhoz.
2022. jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Profession.hu
2022. jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy szövegszerkesztő programban készíts önéletrajzot. Ha van Microsoft word a gépeden, az lenne a legjobb, csak mindenképp mentsd el PDF-ben.


Nem kell semmi extra, legyen ott a Neved, a Telefonszámod, és az e-mail címed, esetleg (esetleg!) egy fotó.

Sorold föl a jobb, jelentősebb munkahelyeidet az alábbi formátumban:

Munkahely neve - Pozíció- Mettől meddig

majd alá pár konkrétum mit csináltál


Alulra pedig az iskolai végzettség. Ha nem akarod elárulni az életkorod, oda nem muszáj számot írni, nem kell hogy kiszámolják mikor érettségizték, csak negatív diszkriminációra ad majd okot.


Ha kész vagy, mentsd el PDF-ben, majd töltsd föl a profession.hu-ra, és kezd jelentkezni.


Sok sikert!

2022. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kozigallas ott szoktak lenni ilyesmik.
2022. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!