Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek nőként melyik...

Szerintetek nőként melyik jobb a postánál dolgozni mint kézbesítő vagy betanított fröccsöntő dolgozóként?

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem egy valora valt alom mindketto.
2022. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
A posta szerintem jobb, bár télen kemény lehet.
2022. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Egyik se :(
2022. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Inkább operátor lennék, mint irodista a sok primitív nőci között. Postás nem voltam
2022. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
86%
Szerintem a fröccsöntőüzem jobb, ott legalább h*lye emberekkel nem kell foglalkozni. Diákként dolgoztam ilyen helyen. Meg gyorsétteremben is, és az sokkal rosszabb volt. De ez habitus kérdése is. Én ott jöttem rá, hogy nem szeretek embereket kiszolgálni. (Sokan bunkók és lekezelők voltak.)
2022. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Hát egyik se egy leányálom. A postánál legalább fix a munkaidő, de pénzzel kell bánni, meg ki vagy téve az elemeknek, akkor is menni kell, ha -20 fok van és merő jég minden, szakadó esőben meg a nyári 40 fokban is. Meg annak az eleje nehéz, mire megtanulod a körzeted.

A fröccsöntőnél meg gondolom műszakba kell járni, meg sok az idióta munkatárs is, meg nincs nagyon jelen a magaskultúra.

2022. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebbol a 2 bol kne valasszak akko en siman a postat valasztanam.
2022. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a fizikai részre gondolsz ami egy átlag nőnek nehezebb lehet akkor inkább a fröccsöntőgép operátort választanám.

Kézbesítőnek kell mennie szar időben is ami biciklivel nem egy leányálom ha jeges az út,úgy fúj a szél hogy visszefele mész vagy nyáron leszédülsz a kánikulában.Operátornak inkább csak állnia kell meg pakolni de általában nem túl nehezet,ez kiszámíthatóbb,én aránylag sok nőt láttam gyárakban ahol dolgoztam,kézbesítőből nem igazán.

Operátorként van esély kicsit nagyobb fizetésre jobb helyen már csak a műszakpótlék gyanánt,kézbesítőként erősen be vagy határolva a Postánál.De ott fix nappalos munkarend van gyárban viszont műszakozni kell,de ugye kapsz érte plusz pénzt,ha bírod akkor megérheti.

2022. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most egy műanyagos üzemnek dolgozunk be, elvittek üzemlátogatásra. Tégelyeket, flakonokat gyártanak, elég sok a női dolgozó is, de megszakadniuk nem kell. A robot csinálja a dolgát nekik jóformán csak arra kell figyelniük, hogy mindig legyen ott alapanyag, illetve a szalag végén rendezni a késztermékeket a dobozokba, meg hogy ha deformált cucc jön ki, akkor szólni akinek kell. 3 műszakos munka, de bérminimum felett fizet + pótlékok+ szép kártya, év végén egész jó jutalmakat osztogattak (200-300 ezreket).
2022. jan. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!