Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kell-e új szerződést kapnom?...

Kell-e új szerződést kapnom? Nőni fog-e a bérem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben kezdtem pedagógiai asszisztensként dolgozni egy óvodában. Minimálbérrel vagyok bejelentve, plusz a pótlékok. Az lenne a kérdésem, hogy most hogy emelték a minimálbért, így nőni fog-e a fizetésem, kapok-e új szerződést, vagy a szerződés lejártáig ez lesz érvényben?

Szerintem igen, de egyik munkatársam szerint marad így minden.



2022. jan. 12. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem. Elég az neked. Miért kellene többet adni?
2022. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ascelpius ***** válasza:
Hogy fog-e nőni a béred azt nem tudom megválaszolni. De a fizetésemelés lehet egyoldalú a munkáltató részéről te aláírásod nem kell hozzá. (csökkentésnél ez persze már nem igaz)
2022. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nőni fog a béred, ha a tavalyi minimálbért kapod… Nem is értem, ez hogy lehet kérdés.

Ha nem kapsz új szerződésmódosítást, akkor sem fizethet kevesebbet februártól, ne aggódj. (de valószínű fognak adni).

Viszont szerintem bérminimumot kapsz, nem minimálbért, nem?

2022. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én garantált bérminimumot kapok + mellette pár tízezer forint kiegészítést. Ha nő a bérmiunimum az nem azt jelenti, hogy annyival nő a bérem, hanem pont annyival csökkentik a a kiegészítést. Így most is változatlan marad a fizetésem, mint ahogy az előző években is.
2022. jan. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kaptam új szerződés és nőtt a bérem is.

#1 kommentelő inkább maradtál volna csendben.

2022. jan. 15. 08:50
 6/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Hasonló cipőben járok, így arra lennék kíváncsi hogy az új garantált bérminimumot kapod vagy a pótlékok is maradtak ugyanúgy?

Köszönöm szépen a válaszod előre is.

2022. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Nekem a pótlékok változatlanul maradtak.
2022. jan. 16. 10:42
 8/8 anonim válasza:
Köszönöm szépen.
2022. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!