Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Higyan tudnám csökkenteni a...

Higyan tudnám csökkenteni a költségeimet egyetemista lányként?

Figyelt kérdés

Szóval már végzős vagyok az egyetemen ,már külön költöztem a szüleimtől,egyedül élek egy albérletben.

Anyukám fuzeti az albérletet+ad pénzt is. Mellette gyakormok vagyok egy elég jó cégben és egész jól leresek. Így kb. olyan 300ezer forintom van egy hónapra. Szeretek félretenni kb.50 ezret. Sajnos azonban így sem jövök ki.

Otthon mindent megadtak nekem és megszoktam egy színvonalat,ami nem jön ki ennyiből. :(

Tudom,hogy gáz és hogy mások sokkal kevesebből élnek. De nem rudok mit csinálni. Peóbáltam lejjebb adni az igényekből,de csak rosszul éreztem magam a bőrömben.

Már gondoltam valami másodállásra,amit a cég mellett hétvégén tudnék vsinálni,csak akkor semmi szabadidőm nem maradna.:(

Van valami tippetek?

Most diplomázok és utána a cég felvesz főállásba,de így sem keresnék számomra eleget. A dzüleimtől pedig végzés után már nincs is pofám pénzt elfogadni.

23L



2022. jan. 16. 20:27
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%
Plazmaadás
2022. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
84%
KHM....
2022. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
66%
puncs.hu
2022. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
97%
ha kaját rendelsz akkor menüs helyek/főzés, egy excel táblában nézd meg mikre mennyit költesz és utána döntsd el miből tudsz lejjebb adni
2022. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
43%
vannak ilyen albérletet szexért opciók, keress egy ilyet, sokkal olcsóbban ki fogsz jönni.
2022. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

"Peóbáltam lejjebb adni az igényekből,de csak rosszul éreztem magam a bőrömben."

Hát, tudod, így néz ki a való élet, amikor nem tolnak a feneked alá mindent, hanem neked kell megdolgoznod érte. Ez elég szar lehet, ha eddig mindent megkaptál, ezt elhiszem, de sajna ez akkor is úgy megy, hogy lejjebb adsz az igényekből, dolgozol, és igyekszel folyamatosan feljebb jutni. Mások is így csinálják.

2022. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Anyud fizeti az albérletet + ad pénzt is.... Vagyis fizetik neked a kecót és emellett van 300 ezred egyedül egy hónapra. És nem jössz ki belőle. Hát itt akkor veled komoly probléma van.
2022. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
A fejedben kellene rendet tenni, leginkább.
2022. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
82%

Tegyél jót a környezetednek is egy kicsit.

Menstruáció. Én a tampont leváltottam intim kehelyre. Egyszeri beruházás, 5-6 ezer Ft-ért tudsz venni egy orvosi szilikon darabot, és 5 évig nem lesz gondod a tamponra, betétre. 😊 Látva a higiéniai árakat, mindenképpen ajánlom, és csúcsszuper, kényelmesebb, mint a tampon.

Eldobható borotva helyett cserélhető pengés (nem fejes, pengés) borotva vagy pedig epilátor.

Egyébként kérlek írd le az igényeidet, akkor többet s jobbat tudok irni.

2022. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Oké leírom mire költök egy hónapban:

-kaja kb.100ezer

-kondi bérlet:12ezer

-Bkv bérlet:kb 3ezer

-Higéniai,kozmetikai cuccok(smink,arclemosók,stb): kb 30ezer

Telefonszámla:15ezer

-netflix és hasonló előfizetések :kb 12ezer

-Barátokkal buli,étterem,mozi,stb(tehát szórakozás): kb.50-70ezer

-ruha: kb.80-100ezer

2022. jan. 16. 23:38
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!