Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pizzafutárok mesélnétek a...

Pizzafutárok mesélnétek a munkáról?

Figyelt kérdés

Más melo nem akar összejönni, jelentkeztem egy hirdetésre ahol ceges autot adnak. Ezen felul kell korlatlan csomagot kossek? Hivni ügyfelet ha megerkezett a pizza? GPs-t is Ad a cég?


Hogy álltok meg tilosban? Volt már konfliktusoktól emiatt? Gaz, ha nem ismerem a várost?


Fizu remelem jó. Pentek szombati éjszakai muszak erdekelne. Ures akart an mit. Is latok beszelgettek és pizzaztok a cegnél?



#Pizzafutar, pizza, Happy hot, futár, autó, közlekedés gps
2022. jan. 17. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az helyismeret hiánya mindenképp hátrány, mert sok időt fog elvenni a keresgélés. Rendszerint nem mész vissza minden kör után az étterembe, viszont ha a harmadik embernek kihűl az étele, az problémát okozhat. Tilosban attól még nem állhatsz meg, ahogy elvileg más futárok sem.
2022. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. jan. 17. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fizet rosszul, nem nehéz munka, de ért már pár megaláztatás.


- Sörös dobozzal fejbe dobtak, miközben tekertem.

- Két pitbullt rám engedték. Sosem tekertem még olyan gyorsan.

- Volt, hogy kivittem a pizzát, az Úr ránézett, majd ráköpött és azt mondta, hogy ilyenért nem fizet.

- Volt, hogy lépcsőztem a tizedik emeletre, mert szar volt a lift, erre nem nyitottak ajtót. Potyára mentem fel. Aztán lépcsőzhettem vissza.

- Volt, hogy egy gyönyörű csaj nyitott ajtót és azt mondta, hogy szeretkezésért ingyen elvinné a pizzát. Mivel jól nézett ki, így belementem, aztán kiderült, hogy transzfesztita. Jó nagy fütyköse volt. Menekültem is. Rémálmaim voltak hetekig.

- Volt, hogy felvittem a negyedikre a pizzát, ki is fizették, de nem értettem, hogy miért nevetnek.

Aztán megértettem. Mire leértem, kilyukasztották a kerékpáromnak mind a két kerekét, majd lufibombával megsoroztak a negyedikről. Az egyikben vizelet volt. El is talált. Aztán jöttek utánam a tüzelő kutyák.


Na ekkor mondtam, hogy elég volt.

2022. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 azért ez szörnyű. Biztos beleköptem volna legközelebb az ételükbe.. Hihetetlen, hogy ilyen gonosz emberek is vannak
2022. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Másik szakmám vagyonőr, ha ez komoly, amit leírtál 3-as én úgy megverte volna őket, akik szórakoznak, hogy többe nem lenne kedvük mosolyogni. Hallottam már sztorikat, de azok inkább viccesek, nem ilyen megalázóak, mint amik veled történtek, bár én mellékállásban, (céges autoval) jarnek el futarkodbi, a gps meg h oda talalok e címre részről felek, de nem gondoltam vna h ilyenek megtörténnek mint amit leírtál:/ Őszintén sajnalom hogy ilyen tapasztalataid vannak :/
2022. jan. 17. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!