Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a fizetés mennyire reális...

Ez a fizetés mennyire reális egy ilyen munkáért?

Figyelt kérdés

3.5 tonnás furgonnal dolgozom, Budapesten szállítok.

A nettó fizetésem 270 ezer forint (jatt havonta átlag 10 ezer forint).

Naponta 1.5, ritkábban 2 tonna árut kell kivinni (emelőhátfal van)

Természetesen ezt 2, ritkán 3 fordulóval, nem terhelik túl az autót, max 800 kiló megy rá (1 tonnát vihet papír szerint - a maradék 200 kiló a göngyöleg súlyának van ráhagyva)

Néhány helyen le kell vinni az árut a pincébe, vagy az emeletre fel, de nem jellemző.

A munkaidő átlag 7 óra (6-9 óra szélsőséges esetben 10 óra)

Legtöbbször korai kezdés, reggel 5-6 körül.

Alkalmanként rakodót is kap az ember, de ez sem annyira gyakori.

Napi átlag 8 cím (6-10 között változik)

Hétvége szabad.


Szeretek vezetni, szeretem az ilyen jellegű munkát, így aki válaszolna, az kérem ne arra válaszoljon, hogy ő csinálná e ennyiért, miközben mondjuk orvosként dolgozik.

A kérdés az hogy ez reális e?

Nem tudom mások hasonló munkakörben mennyit keresnek.

Én részben elégedett vagyok, bár megmondom őszintén lassan váltanék, csak azt hiszem, hogy ez így nem annyira rossz.

Ezért érdekelne, hogy kinek mi a véleménye róla?



2022. jan. 17. 18:13
 1/7 A kérdező kommentje:

FONTOS: A szabadságot nem fizetik egy napot sem, nincs fizetett szabadság!! (csak papíron van elszámolva)

Egyébként B kategóriás munka a jogosítványt illetően.

2022. jan. 17. 18:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hát nézd, nem a legjobb, de nem is annyira rossz, nyilván nem életed célja ezen a helyen dolgozni.


Normálisan bejelentenek, vagy minimálbér, a többi zsebbe?


Egyik haverom is hasonló munkakörben dolgozik, pár éve már ott van a cégnél, nettó 300at kap, szóval szerintem reális, főleg ha nemrég óta dolgozol ott.


Ez a gyakorikérdések, úgyis jön mindjárt valaki, aki leírja, hogy ennyiért fel se kel, és hasonlók

2022. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem mondom hogy ennyiért fel sem kelnék.


De ha úgy veszed hogy ezért a fizetésért kvázi "kivásárolnak" a jogosan járó szabadságaidból, így annyira nem hangzik jónak az egész.

2022. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Normálisan vagyok bejelentve az utóbbi 1 évben, egyébként 5 éve dolgozok itt, előtte csak minimálbér volt.

Mindenki ugyanannyit keres, a 3 hónap próbaidő alatt valami 20-30-al kevesebb de ennyi.

Meg régebben volt évvégi és féléves prémium is (50-50 ezer ft) a 2020-1-ben a covidra hivatkozva ezt nem kaptuk meg.


Egyébként a 300-al elégedettebb lennék, nem annyira jövök ki jól a 270-ből (igazából megélek, de semmi extrát nem engedhetek meg)

2022. jan. 17. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Abban az esetben azert verlazito kicsit.


Aliban elsz, vagy sajatban?

2022. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Saját házban (csak ezért jövök ki)

Egyébként a szabadságot szó nélkül kiadja szigorúan az összeset akkor amikor kérem, ezzel nincs gond, csak nem fizeti.

2022. jan. 17. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szeretsz ilyen teherautokat vezetni, esetleg lerakhatnad a kamionos jogsit, egybol 1.5x-ese fizud lenne
2022. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!