Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közalkalmazottként a besorolás...

Közalkalmazottként a besorolásnál bele kell számolni a más munkakörben töltött éveket is?

Figyelt kérdés
Évekig dolgoztam egy kft.-nél, most közalkalmazott leszek. A diplomám már megvolt, amikor a kft.-nél kezdtem el dolgozni. Voltam már közalkalmazott és köztisztviselő is, akkor beleszámolták a kft.-nél töltött éveket. Viszont az új munkahelyemen csak azokat az éveket akarják, amikor kimondottan közalkalmazott voltam... Pedig én úgy tudom, hogy az összes szolgálati jogviszonyt bele kell számolni és a szolgálati jogviszony az, amikor nyugdíjjárulékot vontak le. Hol van az igazság?

2022. jan. 17. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Az összeset be kell! Én 24 év versenyszfera után mentem át közszferaba (önkormányzat), és még a 25 éves jubileumi jutalmat is megkaptam. Milyen hely ez?


A közszfera egységes. Olyan nincs, hogy egyiknel beszámit a másiknal nem.

2022. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!