Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon végzett fogorvo...

Magyarországon végzett fogorvosként megéri külföldre menni? Van rá kereset? Mennyire nehéz munkát találni, beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a fogorvosi egyetemet, és tudom, hogy még sok minden előttem van, de elgondolkodtatott ez a kérdés. Angolul és németül beszélek, de hajlandó lennék más nyelvet is megtanulni. Számomra vonzó országok pl Svájc, Hollandia, Dánia, Svédország.

Mennyire lenne nehéz elhelyezkedni magyar végzettségű fogorvosként ezekben az országokban? Van itt valakinek, esetleg ismerősének erről tapasztalata?


2022. jan. 20. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
83%
Fogorvosként teljesen felesleges.Ők a legjobban fizetett orvosok a plasztikai sebészek mellett és nekik a legkönnyebb a versenyszférában dolgozni.
2022. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!