Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatnék olyan egy...

Hol találhatnék olyan egy napos alkalmi munkát, ahová holnap mehetnék?

Figyelt kérdés

Diák vagyok még 18 éves. Holnapra lett volna egy alkalmi munkám egy ismerős által, de lebetegedett így annak lőttek.


Hétvégére kellett volna a pénz és mindenképpen szeretnék dolgozni valamit emiatt. Beírtam, hogy alkalmi, egy napos, azonnal kezdhető munkák több helyre is, de mindenhol össze vissza dobálja be a kategóriákat.


Tudna esetleg segíteni valaki, akinek volt hasonló helyzetben tapasztalata?


2022. jan. 20. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Diákszövetkezeten keresztül, hacsak nem vagy beiratkozva, esélytelen már munkát kapnod. De ha leírod, hol laksz, talán van valaki, aki tud segíteni.
2022. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg azt elfelejtettem hozzátenni, hogy esti tagozaton tanulok sportolás miatt, szóval diákszövetkezetek nélkül is tudok dolgozni, és Budapesti vagyok.
2022. jan. 20. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Kimész a Moszkva térre reggel 5:30ra. Ha szerencséd van elvisznek segedmunkasnak valami építkezésre.
2022. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!