Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol érdemes sofőr munkát keresni?

Hol érdemes sofőr munkát keresni?

Figyelt kérdés
C kategóriával keresnék BP vonzáskörzetében, de alig találok. Állítólag "hiány" van sofőrökből, de nem úgy látom. FB csoportokban is mindenhova E vel keresnek embert. Tudnátok segíteni, hová tesznek fel gyakrabban álláshirdetéseket?

2022. jan. 24. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
nem igazán szórakozik senki a könnyű pótkocsival manapság, amikor a C+E háromszor annyit elszállít
2022. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
soforallas.com
2022. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress a Profession.hu-n.
2022. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Ha BP vonzáskörzetében nem találsz állást akkor veled van baj már ne is haragudj.
2022. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért, ha kérdezhetem? 90%ban E kategóriával látok állást. Ami sima C-vel találtam az általában üdítő térítés, vagy hasonló volt, amit csinálnék, de sajnos EÜ okokból a komolyabb fizikai munka nálam nem jöhet szóba. Egyéb állást nem találtam.
2022. jan. 31. 11:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha EÜ okok állnak a háttérben akkor az E kategóriával is a munkák 90 százalékát cseszheted. Sajnos belföldön rakodómunkásnak használják a sofőrt.
2022. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Basszus kajak? Hát az akkor elég gáz.. Lehet hogy ezért nem találok, mert tudatosan olyat keresek mint Pl a billencs, abból a legtöbb E kategóriás, de láttam már C vel is csak messzebb. Ezt a gyűjtőárus békás tologatást én sajnos nem csinálhatom. Ez 7 év csomagfutárkodás eredménye sajna... Azt senki ne csinálja csak ha muszáj, ha rám hallgattok...
2022. jan. 31. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom derék vagy gerinc probléma, ugye? Ezért kellett volna utánanézni mielőtt az ember elkölt százezreket. Esetleg még a tartályozást tudom ajánlani az fizikailag nem megterhelő, de C-vel ott is elég behatároltak a lehetőségek.
2022. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, az sajnos, jól gondoltad. Köszönöm az ötletet, valami hasonlóra várok én is hátha!
2022. febr. 2. 08:47
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Dolgozz kukásautón. Komolyan. Sofőrként egyáltalán nem megterhelő meló, gurulgatsz a két rakodómunkás meg rakodik, nap végén van egy burításod+ néha egy ipari mosás.

A pénz sofőrként már bőven 300k felett van. Hátránya a korán kelés, de legalább a fél napod szabad utána.

A munka nem szégyen, ha olyan helyzetben lennék simán elvállalnám én is.

2022. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!