Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy villamos...

Mennyit keres egy villamos biztonsági felülvizsgáló vállalkozó v egy alkalmazott?

Figyelt kérdés

#villanyszerelés #felülvizsgáló #Villamos biztonsági #Villamos biztonsági felülvizsgáló
2022. jan. 24. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de aki a villanyórákat cseréli, az amikor szóba elegyedtünk és mondtam neki, hogy én is elkezdtem a tanfolyamot, mondta, hogy azt jól tettem, mert ha még az okj-be benne leszek akkor olyan napi 60-80 ezret lehet keresni vállalkozóként.
2022. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az nem olyan egyszerű.. Már nem indítanak, viszont az azt kiváltót igen.. Fele annyi mert nem 2 kell stb..

De miutan megvan a villanyszerelői és 3 év gyakorlat, utanna jöhet ez..

Szumma.. Az nem rossz és köszi!

2022. jan. 24. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Becsatlakozni még be tudsz a már elindultba.


Kapos2007.

2022. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bocs, kapos2007 nél már lehet betelta csoport, de a matrixoktatásnál holnap van az utolsó nap a határidővel szóval jelentkezz még ma, ha OKJ-t akarsz!


[link]

2022. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kapost is meg a matrixot is hívd fel vagy írj nekik emailt holnap, hogy van e még lehetőség, és ezzel egyidőben regisztrálj is náluk az a biztos!


A pénzzel ne törődj van részletfizetés amíg a tanfolyam tart.

2022. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A villamos biztonsági felülvizsgáló a korábbi érintésvédelmi felülvizsgáló és erősáramú berendezések felülvizsgálójának az egyesített verziója az új szakmajegyzékben. Túlzás nélkül annyit kereshetsz vele, amennyit nem szégyellsz. Azt a napi 60-80 ezret munkától és ügyfélkörtől függően 2-4-gyel be lehet szorozni.

Mikor gépgyártónál dolgoztam, az elkészült berendezések vezérlését külsős szakember vizsgálta, gépenként 75 eft-ot kért érte. Egyszerre 2-3 gépet mért le, körülbelül 1,5 óra volt a művelet. De ha elnyersz pl. egy kórházat vagy komplett irodaházat, ott még nagyobbat lehet szakítani. Kapcsolati tőke kell hozzá. 2021-től ingatlan vásárlás és bérbeadás (amennyiben előtte nem volt) esetén is kötelező a VBF, ez egy teljesen új piacot nyitott a szakmában, óriási a hiány.

2022. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!