Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért olyan igénytelenek a...

Miért olyan igénytelenek a szakmunkások?

Figyelt kérdés

Annyi pénzt keresnek, mint egy jólmenő ügyvéd, és a legtöbb koszos, ápolatlan (munkaidőn kívül is persze), cigiznek, isznak, elhízottak.

Szájhigéniáról nem is beszélek.


Aki ennyit keres, azért már lehetne egy bizonyos igényessége önmagával szemben is.


Régen még megértettem, amikor fillérekért dolgoztak, de manapság még beosztottként is többszázezret keresnek



2022. jan. 24. 14:03
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanannyit keresnek, de sokkal keményebb meló. Míg az ügyvéd egy irodában dolgozik, addig egy kőműves kint rohad.
2022. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
78%

"Aki ennyit keres, azért már lehetne egy bizonyos igényessége önmagával szemben is."


Miután a 8 alvállalkozó és népes családja "jóllakott" azután akkor


Mennyi is az az annyi?

2022. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
15%
Ha elvállalja annyiért, az az ő hibája. Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát.
2022. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

2, nem értem milyen alvállalkozókról írsz.


Például lakásfelújítás, házépítés stb, egyszerű vállalkozók vannak ilyen helyeken, akiknek vannak embereik persze, de sokszor nehéz eldönteni ki a vállalkozó, és ki a melós, mert ugyan olyan az összes.



Az egy dolog, hogy kinn rohad egész nap, bár szerintem ez ritka, de attól még ugyan úgy lehet normálisan ápolni magad stb, ha hazaértél.


Legalábbis én megtudtam csinálni, pár évet lehúztam az iparban, de elég volt belőle egy életre.

2022. jan. 24. 14:19
 5/44 anonim ***** válasza:
75%

"egyszerű vállalkozók vannak"


Hirdetésből vagy mi?

Az ritka mint a fehér holló!


Sógoroméknál is (300 milliós cég 17 emberrel) ők folyamatosan dolgoznak mindenfele, meg még rajtuk kívül 5 másik alvállalkozó is és van egy (milliárdos) cég felettük (kb 3 fő) aki csak pályázatokat nyer.

2022. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
79%
Van ilyen is olyan is.
2022. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
82%

Akadhat ja, haz előbbi rendszer hagy maga után némi piaci rést.


Kb: amit már senki nem vállalna el szintűt, és onnantól jönnek a "szakik"...

2022. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
35%
Mert hova oltozzenek ki ?
2022. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
84%
Dohányboltba, Julikának :D
2022. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
22%
Amúgymeg egy jobb munkavédelmi bakancs 25 ezertől indul, de egy "Beta" akár 50 ezer is lehet, akkor miről beszélünk?
2022. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!