Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri a nőkért, vagyis a...

Megéri a nőkért, vagyis a több keresetért elmenni a közeli gyárba 3 műszakba dolgozni nettó 290 ezer ftért, ha itt az önkormányzatnál 8 órával, egyetemmel nettó 250 ezret keresek 35 évesen? Nem Pest...

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 17:56
A kérdező szavazást indított:
persze, a nőkért mindent
nem, annyival nem kapsz többet
hülye vagy ember, 3 műszakban tönkremész és 50 évesen roncs leszel
menj inkább az aldiba, kényelmesebb, és jó a kereset
40 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy nem.
2022. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a 40ezer forint nem sok mindent nyom a latba, főleg, hogy 3 műszakba kellene dolgoznod, annyit nem ér meg.


VISZONT. Azt mondanám, hogy vállalkozzál mellete, de én már voltam önkormányzatnál/rendészetnél, ahol el van lehetetlenítve, hogy vállalkozzál mellékállásba, sőt, hogy egyáltalán más mellékállásod legyen. Szóval én azt mondanám, hogy inkább váltsál munkahelyet, ahol legalább 250ezret keresel nettóba ÉS mellette indíts be egy kis hoki vállalkozást, amellyel kereshetsz eleinte zsebpénzt, később pedig főprofilként csinálhatod.

2022. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik szavazati választ módosíthatod nyugodtan 5-10 évre.


A 3 műszakozás leépít mind egészségileg, mind mentálisan pár éven belül, én betiltanám!


Sok értelme egyébként sincs, mert minden hivatali ügyet lehet már elektronikusan is intézni, aki beteg meg marajon otthon!

2022. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy megéri-e a nőkért? Úgy gondolod hogy nettó 290-es 3 műszakos gyári munka hallatán sugárban fogják a csajok a bugyiukat dobálni?
2022. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem éri meg 290 ezerért szétbarmolni az egészségedet és az életedet.
2022. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lmaoooooo, dehogy éri meg.
2022. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőkért? Gyári munka? Nettó 290-ért?


Mi van? Lemaradtam valamiről?

2022. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na jó, de jelenleg ez fizet többet számomra. Vagy vállalkozás (bár ott agyalnom kell, miben van profit).
2022. jan. 24. 22:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Hosszabb távon vállalkozás, jobban meg is térül, mégha az elején sok bukó is lesz.


Mindenképpen másodállásba kezd a vállalkozást, mégha most minimálbért kapsz csak akkor is.


Profit? Hát azt az elején ne nagyon nézd, örülj, ha lehetőséget találsz, mert azzal is növeled a kapcsolati tőkédet.

2022. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokminden tevékenységhez, tanfolyam is kell, szóval mindenképpen beruházol majd az elején, de legalább nem a "tolókocsiba" mint a 3 műszakkal ahová jutnál...
2022. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!