Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a havi nettó fizetésed,...

Mennyi a havi nettó fizetésed, mi a munkád, naponta hány órát melózol és mennyi idős vagy?

Figyelt kérdés

Csak érdekességképpen kérdezem, kíváncsiságból. Szeretném, ha valóban igaz válaszok jönnének és nem baromságok. Olvastam ugyanis nem egyszer az ilyen jellegű kérdéseknél, hogy a válaszolók többsége nagyrészt programozó, ilyen-olyan manager, vállalkozó és mindegyik több 100 ezreket keres, de valaki milliókat is.


Reális, igaz, őszinte válaszokat várok, aki erre nem képes, az inkább ne is írjon ide. Szerintem csak így van értelme.


Kezdem... Én 37 vagyok, raktári kisegítő (főleg kézzel pakolok, de sűrűn targoncázom is, van jogsim vezetőüléses, -állásos és gyalogkíséretű targira is), sima nappalos műszak, 8-tól délután 16.30-ig, hétfőtől péntekig (hétvége mindig szabad), a fizetésem pedig bruttó 308 ezer + havi bruttó 30 ezer SZÉP kártyára. Ez nettóban olyan 220-225 ezer körül jön ki.


Lehet, nem valami magas, de összehasonlításképpen: az előző helyemen állandó éjszakában a nettó 190 ezret alig kaptam meg... (Kafetéria, éjszakai pótlék, minden benne volt.)



Előre az őszinte válaszokkal!🙂



2022. jan. 24. 20:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
20%

260 bruttó/hó

Kft ügyvezető

2022. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%
28 éves vagyok, jelenleg munkanélküli, így 3 hónapig nettó 150-et kapok. Előtte állami szervezetnél dolgoztam nettó 310-ért és ahogy az átlag ember is gondolhatja, valóban nem kellett megszakadni, sőt...
2022. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
84%

25 éves vagyok

Nettó 435e

Szoftverfejlesztő villamosmérnök (fél éven belül diplomáztam)

Kötetlen munkarend, hivatalosan napi 8 óra, a gyakorlatban kevesebb (sok home office)

2022. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
87%

600/bruttó

beszerző, 28/F, 4 év tapasztalattal

2022. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
88%
betegápoló egy fővárosi kórházban 4 éve, bruttó 370.
2022. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
89%
25 éves tanító vagyok. Gyakornok státuszban alapból 160e a nettóm 20 órarendi órára, amit további 12 óra elkészülettel, hospitálással stb. kell kiegészítenem. Ez van papíron. Gyakorlatilag pedig 25 órarendi órám van, az 5 túlórámat most kifizetik, de ezen felül jön az eseti helyettesítés nevű ingyenmunka, illetve november első hete óta vezetem: átlagosan 45-50 órát dolgozom.
2022. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
92%
Pár év tapasztalattal tényleg meg lehet keresni a nettó 500 ezer feletti fizetést programozóként és ez még nem is kiemelkedő fizetés.
2022. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
13%
Szóval azért, mert valaki többet keres már hazugnak gondolod? Na ne nevettess, csak kifogás arra, hogy nem tanultál, nem léptél előre és építettél karriert :)
2022. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
93%
Tesztmérnök vagyok, 29 éves, 510 eft nettó. Effektíven 4-6 órát dolgozunk naponta, a többi időt elpofázzuk és elkávézzuk, ha nem éppen ho-ban vagyunk. Előző munkahelyemen beüzemelő mérnök voltam, ott több volt a fizetésem, de heti 50-60 órát dolgoztam effektíven.
2022. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

8-as:


Ha a válaszadók az ilyen jellegű kérdéseknél, hogy mennyi a fizetésed, szinte kivétel nélkül ilyeneket írnak, hogy mindenféle manager, programozó, vállalkozó, vezérigazgató és sehol egy ápoló, egy konyhai kisegítő, egy villanyszerelő, egy asztalos vagy egy sofőr, akkor ott már valami nagyon sántít és nem tűnnek őszintének. A szavaiddal élve írhatom azt is, hogy igen, hazugok...


Persze ha valaki tényleg valami manager vagy programozó, fél milliót vagy afelett keres, mindezért semmit nem melózik, hát egészségére és örüljön neki, hogy bejött az élet.🙂 De azért ha sorban érkeznek az ilyen válaszok az ilyen jellegű kérdésekhez, az már enyhén gyanús, nem? Volt már nem egy ember, aki le is írta, hogy itt a Gyakorin mindenki programozó, manager, vállalkozó vagy valami mérnök...


Egyébként meg a monitor mögül névtelenül bármit lehet írni. Innentől csak az adott válaszoló lelkiismeretére van bízva, hogy ő most tényleg egy normális választ ad vagy csak szórakozik.

2022. jan. 24. 21:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!