Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kártérítésként kérhetek az...

Kártérítésként kérhetek az árból kedvezményt a cégtől?

Figyelt kérdés
Novemberben rendeltem egy terméket egy autósüzletből online, elküldték, de sajna az adott időpontban nem tudtam átvenni, így megkértem őket, hogy mégegyszer postázzák, erre ők azt írták, hogy nem is látják a saját rendszerükben, de ha a Foxposttól visszajön küldeni fogják, nos én csak vártam... többször érdeklődtem, de hiába, az előleget ami 5000 ft volt vissza kértem januárban, mivel letettem róla. Erre tegnap kaptam egy e-mailt, hogy most kapták vissza a terméket a Foxposttól, FEBRUÁRBAN, holott novemberben rendeltem meg... MAgyarországi cégről van szó. Szóval kérhetek valami kedvezményt, ha már ennyi ideje vártam? Igaz ők azt írták, hogy a posta miatt nem tudták ismételten kiküldeni, dehát akkor is...

#csomag, termék, vásárlás, posta, autó
2022. febr. 12. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Te nem vetted át...
2022. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Hogy ha rendelne tőlem valaki, nem venné át, ugy hogy ki se fizette a teljesen összeget, biztosan nagyokat pislognék ha még kedvezményt is akarna kérni, csak mert a postán kallodott hónapokig. Ok rosszabbul jártak mint te.
2022. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
XD hat ehhez pofa kell
2022. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor van jogi alapod pénzvisszatérítésre, ha a csomküldésnél kön fizettél, hogy x időn belül megérkezzen, és az se azután, hogy 1 hónapja visszamondtad a rendelést.
2022. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak egy kósza gondolat volt...
2022. febr. 12. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen károd származott, amit meg kellene téríteni?


Még ha volt is ilyen, az is a saját hibád.

2022. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pofátlanság ezért reklamálni. Te nem vetted át, innentől kezdve nincs miőrl beszélni.
2022. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!